Moda » Odzież

Black Friday w Galerii Tarnovia

Z okazji Black Friday wyjątkowe oferty dla swoich klientów przygotowały sklepy Galerii Tarnovia. Od najbliższego piątku, 24 listopada, do niedzieli, 26 listopada, na klientów Galerii czekać będą promocje i rabaty nawet do 50%!

Za oceanem Black Friday, przypadający po Święcie Dziękczynienia, to dzień uznawany za umowny początek bożonarodzeniowego sezonu zakupowego. Klienci z niecierpliwością czekają na wyjątkowe oferty, przygotowywane przez sklepy właśnie z myślą o tym szczególnym piątku. W Polsce również coraz więcej sieci handlowych, sklepów i punktów usługowych włącza się do akcji i kusi wyjątkowymi rabatami. W tym roku na czarno świętuje już ponad 50 salonów Galerii Tarnovia.

Od najbliższego piątku, 24 listopada, do niedzieli 26 listopada w sklepach centrum handlowego przy ul. Krakowskiej czekać będą rabaty do 50% na cały i wybrany asortyment, do tego promocje sprzedażowe, prezenty i gadżety. To wszystko sprawia, że najbliższy weekend będzie idealnym momentem na zakup pierwszych mikołajkowych lub bożonarodzeniowych prezentów. 

Polacy coraz bardziej doceniają komfort wcześniejszego zakupu upominków i pewnie dlatego chętnie korzystają z czarnopiątkowych ofert. Jesteśmy przekonani, że liczba klientów, którzy odwiedzą nas w tym roku, pobije zeszłoroczny wynik - komentuje Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Tarnovia.

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedLuckPublicR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »