Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

CAVA – kultowe miejsce spotkań Warszawiaków i turystów

CAVA – kultowe miejsce spotkań Warszawiaków i turystów
Zobacz więcej zdjęć »
I pomyśleć, że to już 15 lat kawiarnie CAVA raczą odwiedzających Nowy Świat i Złote Tarasy najlepszą kawą w mieście...
CAVĘ stworzył rodowity Polak z misją serwowania najlepszej, autorskiej mieszanki Blend of Pleasure, której kompozycja to 100% Arabic najrzadszej odmiany Bourbon, zawsze świeżo palonych. Mieszanka, przygotowana wyłącznie dla kawiarni CAVA, została opracowana przez światowej klasy cup-testera Toma Altofa.
Jak podkreśla szef baristów: Po prostu żyjemy najlepszą kawą. U nas możesz wypić filiżankę wybitnej odmiany Jamajca Blue Mountain lub posmakować delikatności najbardziej cenionego indonezyjskiego gatunku Kopi Luwak - co roku zaledwie 500 kg tej kawy wypełnia filiżanki największych smakoszy.

W ciągu dnia CAVA to idealne miejsce spotkań biznesowych, na śniadanie czy lunch. CAVĘ upodobały sobie również młode osoby, które chcą delektować się pysznym latte, flat whitem czy zjeść kultową bezę wypiekaną na bazie pilnie strzeżonej receptury.
Z kolei wieczorem CAVA na rogu Nowy Świat i Foksal zamienia się w miejsce spotkań przyjaciół, gdzie przy lampce dobrego wina chcą posłuchać muzyki i spędzić czas w modnej części Warszawy, która niezależnie od pory roku zawsze tętni życiem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz ciekawego i zdrowego menu obfitującego w sałaty, tarty i koktajle, bogatej karty win i oczywiście najlepszej kawy, możemy obejrzeć galerię zdjęć czy malarstwa. Dodatkowo wystrój wnętrz, który został niedawno zmieniony, stwarza bardzo przytulny i nowoczesny klimat, który kreuje również profesjonalny serwis kelnerski oraz bariści.

CAVA w rankingach najlepszych miejsc, które serwują kawę, zajmuje pierwsze miejsca. Takiej kawy nie można znaleźć w zwykłej sieciowej kawiarni. Aromat i smak czuć już zanurzając usta w pierwszej filiżance - to sprawia, że do CAVY wraca się po jeszcze więcej... - zapewnia Tomasz Nowicki, właściciel.

CAVA Nowy Świat
Słynne miejsce w Warszawie, gdzie od ponad piętnastu lat mieści się flagowa kawiarnia - pierwsza CAVA. Już tradycją stało się zaszyć tu w przytulnym ogródku dla kilku chwil relaksu w ciepły dzień. Róg ulicy Foksal i Nowego Świata. Pijąc swoją ulubioną kawę w nastrojowym i zacisznym wnętrzu kawiarni, jesteś jednocześnie w samym sercu tętniącej życiem Warszawy. Odwiedź nas o każdej porze dnia.

CAVA Złote TarasyKawiarnię znajdziesz na II piętrze światowej klasy centrum handlowego, przy samym Dworcu Centralnym. Idealne miejsce spotkań biznesowych w centrum Warszawy lub chwila wytchnienia i relaksu po emocjonujących zakupach lub w oczekiwaniu na odjazd pociągu?

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kostrzewapr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Agnieszka Krawczyk - spotkanie autorskie w empik Bonarka, Kraków, 27.04, godz. 18:30
Wróźbita Maciej z wizytą w empiku Bonarka, Kraków, 26.04, godz.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »