Gospodarka » Żywność

Cola na wyciągnięcie ręki. Limitowane zestawy od SodaStream

Cola na wyciągnięcie ręki. Limitowane zestawy od SodaStream
Zobacz więcej zdjęć »
Czy można cieszyć się smakiem coli bez wyrzutów sumienia i w dowolnie wybranym momencie? Chcesz mieć wpływa na intensywność smaku i ilości ”bąbelków”? Dzięki SodaStream znajdą coś dla siebie miłośnicy klasycznej coli, coli energy czy też coli o smaku wanilii!
Nie możesz się zdecydować na jeden smak lub w Twoim domu każdy lubi inny napój? Zamiast biegać do sklepu po kilkanaście różnych butelek, zainwestuj w system SodaStream, który pozwoli Ci zmienić wodę
z kranu w pyszny napój zaledwie w kilkanaście sekund. To rozwiązanie zda egzamin także w trakcie spotkania ze znajomymi czy imprezy trwającej do późnych godzin nocnych. Mając pod ręką urządzenie SodaStream i syropy o smaku coli z łatwością możemy przygotować pobudzające softy lub lekko gazowaną bazę do drinków. Dzięki szerokiemu wachlarzowi nowych syropów o smaku coli, z pewnością zostaną zaspokojone gusta nawet wyjątkowo wymagających miłośników karmelowego napoju!
Syropy Cola od SodaStream dostępne są aż w sześciu wariantach. Cola, Cola Dietetyczna i Cola bez Cukru to już znane smaki, ale teraz są w nowej, ulepszonej recepturze. Natomiast Cola Cherry, Cola Energy i Cola Waniliowa to limitowana seria nowych syropów!

Z tej okazji została także przygotowana limitowana edycja urządzeń SodaStream w 3 różnych kolorach: JET White, JET Red, JET Titan.
W zestawie jest również nabój gazowy oraz próbki wszystkich syropów
o smaku coli.
W Polsce obecnie dostępnych jest 6 modeli urządzeń SodaStream w różnych wariantach kolorystycznych. Można je znaleźć w popularnych sieciach - Media Markt, Saturnie, Media Expert, Avans, Partner AGD RTV, Selgros, Carrefour oraz electromarket.pl (aktualna lista sklepów znajduje się
na www.sodastream.pl). Także tam zakupimy niezbędne do przygotowania napojów wymienne wkłady (naboje) gazowe oraz syropy smakowe, a także dodatkowe butelki ułatwiające schładzanie
i przechowywanie większej liczby gotowych napojów. Modele SodaStream Source i Revolutions będą dostępne w Polsce na początku 2013 roku.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »