Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Delia Cosmetics w gronie najemców Portu Łódź

Delia Cosmetics w gronie najemców Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź poszerzył ofertę beauty o znaną polską markę kosmetyczną. Swój sklep w łódzkim centrum handlowym, należącym do IKEA Centres, otworzyła Delia Cosmetics. Nowy najemca zajął powierzchnię ponad 67 mkw.

Delia Cosmetics jest rodzinną, polską firmą kosmetyczną z województwa łódzkiego. W ofercie sklepu znajdują się produkty do pielęgnacji i koloryzacji brwi - w tym sztandarowa henna żelowa do brwi i rzęs - a także produkty do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Delia Cosmetics jest również właścicielem marki Cameleo, która oferuje produkty do pielęgnacji i koloryzacji włosów, w tym specjalną linię dla mężczyzn.

Marka powstała w 1998 roku i od tego czasu wypracowała sobie silną i mocno ugruntowaną pozycję w sektorze kosmetycznym w Polsce, jak również na rynkach zagranicznych. Obecnie produkty Delia Cosmetics można znaleźć w ponad 5 tysiącach sklepów w 62 krajach świata.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 7 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »