Technologie » AGD - RTV

Dirt Devil Navigator – funkcjonalny robot sprzątający

Dirt Devil Navigator – funkcjonalny robot sprzątający
Zobacz więcej zdjęć »
Nie każdy z nas lubi odkurzać. Albo po prostu nie zawsze mamy na to czas. Ale chyba większość z nas lubi porządek. A co powiecie na pomysł, żeby sprzątanie „zrobiło się samo”? Nawet wtedy, kiedy nas nie ma w domu... Przedstawiamy Dirt Devil Navigator.

Duże możliwości w małym urządzeniu

Odkurzacz automatyczny Dirt Devil Navigator został wyposażony w antystatyczną turbo szczotkę nagarniaj. Z kolei boczna szczotka ułatwia odkurzanie przy ścianach czy nogach od krzeseł lub stołu. Robot pracuje w 4 różnych trybach wykonujących ruch spiralny, kwadratowy, krzyżowy oraz wzdłuż ścian. Pilot do sterowania zapewnia prosty wybór funkcji.

 

Pełna kontrola

Odkurzając z Navigatorem, nie musisz się martwić o niego martwić – wbudowane trzy czujniki pilnują, aby robot nie spadł ze schodów. Dodatkowo możesz ustalić obszar sprzątania - odkurzacz reaguje na ustawioną przez Ciebie niewidzialną linię. Technologia „Light Fence” umożliwia ograniczenie pola pracy, a „Smart Fence” otwarcie nowego pola pracy po sprzątnięciu poprzedniego. 

 

Inteligentne zasilanie

Dirt Devil Navigator może pracować 60 minut w trybie POWER lub 80 minut w trybie SILENCE. Użytkownik nie musi się martwić o rozładowanie się akumulatora. Urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby uzupełnić poziom energii. 

 

Inteligentny dom jest teraz „trendy”. Wszyscy szukamy rozwiązań, które ułatwią nam codzienne obowiązki. Wspierają nas w tym coraz nowocześniejsze i bardziej inteligentne urządzenia. Takie  zadanie ma również Dirt Devil Navigator.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Epromocja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »