Dom » Architektura

Interprint zaprasza do Łodzi

Interprint zaprasza do Łodzi
Zobacz więcej zdjęć »
Transformacja i trendy jakie rodzi - to temat tegorocznego Power Speech Maurizio Burrato, przedstawiciela zespołu projektowego Interprint, którego wysłuchać będzie można już za kilkanaście dni podczas Łódź Design Festival.

Jeszcze nigdy świat nie zmieniał się tak szybko. Jeszcze nigdy transformacja nie była tak wszechogarniająca, a jej owoce - tak totalne. Zmieniają się ludzie i społeczeństwa, struktury i instytucje, technologie, kultura i trendy... Wszystko ulega ewolucji 
i przemija. Ale każda zmiana zostawia po sobie jakieś ślady. Trendy, który możemy zauważyć w codziennym życiu. To właśnie na nich koncentrować się będzie festiwalowa ekspozycja firmy Interprint. 

Wystawa Transform pokazując jak rzeczywistość tworzy się każdego dnia od nowa 
i na nowo, wskazuje najważniejsze trendy dokonującej się zmiany. Wśród nich są: dematerializacja i ewolucja internetu, który dziś ma inną rolę i wagę niż jeszcze 5 lat temu, a także obraz starzejącego się społeczeństwa. Jest tu też miejsce na poszukiwanie tożsamości (niekoniecznie idealnej) i wspólnoty, która nie zatraca odrębności jednostki. 
Ekspozycję Interprint będzie można oglądać przez cały czas trwania festiwalu w Łodzi w dniach 3-8 października 2017 roku. Mieścić się będzie w Centrum Festiwalowym Art_Inkubator, przy ul. Tymienieckiego 3. 

Spotkania w czasach zmiany
Zaś w sobotę 7 października, Interprint zaprasza na dwa wyjątkowe spotkania. 
Głównym tematem Power Speech, jakie wygłosi tego dnia Maurizio Burrato, przedstawiciel zespołu projektowego firmy, będzie problem radzenia sobie w czasach zmiany. Podczas otwartego dla wszystkich uczestników festiwalu wystąpienia, które rozpocznie się o godz. 10 w bloku "Trendy" w głównej sali wykładowej, opowie on o tożsamości i wyróżnieniu się z tłumu. Bo tylko świadomy nonkonformizm, jest jego zdaniem skuteczną receptą na przetrwanie.
- Bycie innym to stan umysłu, mentalność, poświęcenie. Można powiedzieć, 
że wyróżnianie się jest transformacją, ponieważ ilustruje adaptację do zmieniającego się w szybkim tempie życia. Tę umiejętność nabywa się dzięki słuchaniu i obserwacji, zaangażowaniu i pokorze. Czy jesteśmy gotowi na odmienność? - pyta Maurizio Burrato. 
Popołudniu zaś, o godz. 15.15 na stoisku Interprint z Maurizio Burrato spotkają się blogerzy (zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem designu w czasach zmiany). Będzie to okazja nie tylko do zwiedzenia festiwalowej ekspozycji, ale przede wszystkim do rozmowy o trendach czasów transformacji, a także próby ich zrozumienia i oswojenia. 

Przyjedź, posłuchaj i zobacz!
Zapraszamy!

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


wiejska zagroda sucha karma
wiejska zagroda bezzbożowa sucha karma dla psów dorosłych oraz szczeniąt.

Kalendarium

Dziś:
4Dreamers w Nowym Sączu
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »