Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs Aktywny Użytkownik

Konkurs Aktywny Użytkownik
Zobacz więcej zdjęć »
Serwisy Kafito.pl i CentrumPR.pl uruchomiły w dniu dzisiejszym nowy konkurs, w którym nagrody otrzymają najaktywniejsi użytkownicy obu serwisów.





Zadanie jest proste. Uczestnicy otrzymują punkty konkursowe za każdy dodany i zaakceptowany przez administratora

Przeczytaj również


Reklama


  • wpis katalogowy w Kafito.pl
  • artykuł prasowy w CentrumPR.pl
  • wydarzenie w kalendarium w CentrumPR.pl

Co miesiąc najaktywniejsi uczestnicy mogą liczyć na Nagrody Miesiąca, a na zakończenie każdego kwartału rozdamy Nagrody Kwartału.

W pierwszym kwartale 2008r czekają na laureatów: duża Cyfrowa Ramka z pilotem, odtwarzacz MP4, Bumbox Philips i wiele innych. Natomiast już w styczniu uczestnicy będą walczyć o 20 nagród miesiąca: DOT-it, film Shrek, głośniki komputerowe oraz gadżety firmowe.

Każdy dodany przez użytkownika wpis, artykuł oraz wydarzenie jest akceptowany przez administratorów. Administrator przy akceptacji również przyznaje punkty konkursowe.
Nie zwlekaj - nagrody czekają.





Wasze komentarze (0):

Dodaj Komentarz »

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy

System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

zarejestruj się | zaloguj
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej

Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Zapraszamy do współpracy!

Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów
Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów


Oddaj swój głos na CentrumPR:

Reklama









Kalendarium

Dziś:
Goshki Macugi. Bez tytułu
Za 40 dni:
Forum Doświadczeń Informatycznych w Ochronie Zdrowia
dodaj wydarzenie »

Najczęściej czytane artykuły

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »