Technologie » AGD - RTV

Kuchenny MUST HAVE – zlewozmywak i bateria

Kuchenny MUST HAVE – zlewozmywak i bateria
Zobacz więcej zdjęć »
Dwa zupełnie różne urządzenia kuchenne: zlewozmywak i bateria, bez których nie ma mowy o prawdziwej kuchni i które nie mogą działać bez siebie.

Kuchenna strefa wody jest nie tylko niezbędna, ale także coraz bardziej wielofunkcyjna i dekoracyjna. Wśród wielu wzorów i form trudno jest wybrać zestaw idealny, ale z pewnością można wybrać zestaw dla siebie.

Inspiracyjne propozycje kuchennych duetów Franke:

1.    Zlewozmywak ceramiczny Franke Style i bateria kuchenna KWC Sin Pull-Out. Alabastrowa biel zlewozmywaka Style świetnie pasuje do stalowej, chromowanej baterii KWC Sin Pull-Out, która posiada innowacyjną głowicę cermiaczną 35mm. W standardzie bateria KWC Sin Pull-Out posiada niewidoczny dla użytkownika perlator Neoperl Cache. Ten model baterii zapewnia przepływ wody 8 l/min. (zdjęcie nr 1)

2.    Zlewozmywak stalowy i bateria z serii Franke Planar – stalowy zestaw na lata, o czystej, geometrycznej formie, która pasuje do wnętrz nowoczesnych,
w dowolnej kolorystyce, także na wyspach. Za sprawą współczesnego wzornictwa stalowe urządzenia kuchenne przeżywają swój renesans. Stalowe kuchnie spotkać można już nie tylko na zapleczach hotelowych restauracji, ale coraz częściej w domach prywatnych. (zdjęcie nr 2)

3.    Zlewozmywak z kompozytu granitowego Franke Mythos i bateria Franke Esprit – elegancka kombinacja, w której chromowana obudowa baterii idealnie pasuje do matowej powierzchni zlewozmywaka i stalowych akcesoriów dodatkowych, jak choćby wkładka ociekowa. Swobodę aranżacji zapewnia możliwość montażu mieszacza z prawej lub lewej strony oraz aż 45 cm długości wężyki podłączeniowe. (zjęcie nr 3)

4.    Zlewozmywak Franke Pebel i bateria Franke Grammy Pull-Out – subtelnie zaokrąglone rogi zlewozmywaka wbudowanego oraz miękko zakrzywiona forma wyciąganej wylewki zlewozmywaka są spójne i harmonijnie dopasowane. W przypadku baterii Franke Grammy ważne jest to, czego nie widać: innowacyjna głowica ceramiczna.(zdjęcie nr 4)

Zlewozmywak i baterię warto wybrać starannie, bo niezależnie od wielkości rodziny czy domowych praktyk kulinarnych są to najczęściej eksploatowane urządzenia kuchenne. Franke oferuje 15 letnią gwarancję na wszystkie zlewozmywaki i baterie kuchenne ze swojej kolekcji. 

 

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

 

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka jest synonimem jakości i innowacji od ponad 100 lat. Produkowane przez markę zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów wyróżnia szwajcarska jakość i precyzja. Franke zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Estoria

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »