Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Kulinarne spotkanie z gwiazdami w Silesia City Center

Kulinarne spotkanie z gwiazdami w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
Nie od dziś wiadomo, że przez żołądek docieramy do serca drugiej osoby.

Gotowanie, najlepiej wspólne, to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu, a kult jedzenia, celebrowania posiłków i spotkań z rodziną czy znajomymi to nieodłączny element naszej kultury. Już 4 i 5 listopada Silesia City Center zaprasza na kulinarne spotkanie z gwiazdami.  Największe centrum handlowe na Śląsku odwiedzą specjalni goście: Damian Kordas, Mateusz Gessler, Grażyna Wolszczak i Adam Zdrójkowski.

Przygotowywanie posiłków ma wiele zalet – gotując relaksujemy się i obniżamy poziom stresu. Gotując z innymi ludźmi dzielimy się także doświadczeniami, poznajemy nowe smaki i chętniej otwieramy się na innych. Już w najbliższy weekend, 4 i 5 listopada, na kulinarne spotkanie z gwiazdami zaprasza największe centrum handlowe na Śląsku – Silesia City Center. W specjalnie przygotowanej zabudowie kuchennej znani kucharze w towarzystwie aktorów przygotują na żywo swoje popisowe menu, które klienci będą mogli spróbować. Wydarzenie będzie połączeniem kuchni tradycyjnej z nowoczesną. W sobotę (4 listopada) gotować będą: zwycięzca czwartej edycji MasterChef – Damian Kordas oraz aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna Grażyna Wolszczak. W niedzielę (5 listopada) potrawy przygotują: Mateusz Gessler, juror programu „MasterChef Junior” i oraz znany z roli Kuby Boskiego w serialu Rodzinka.pl Adam Zdrójkowski. 

W codziennym zabieganiu zapominamy, ile radości może sprawić wspólne gotowanie. Kuchnia to idealne miejsce na naukę i zabawę. Ludzie, którzy gotują razem, są po prostu szczęśliwsi. Dlatego zapraszam wszystkich, którzy są głodni kulinarnych wrażeń na spotkanie z naszymi gośćmi – zachęca Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Podczas każdego dnia wydarzenia odbędą się sesje gotowania: znany kucharz w towarzystwie aktora przygotuje potrawy, które zostaną rozdane klientom w formie degustacji. Będzie też czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Kulinarne spotkanie z gwiazdami to wydarzenie promujące Tygiel Smaków, czyli nową markę odnowionej strefy restauracyjnej pod skrzydłami Silesia City Center. Pod tą nazwą zostało utworzonych pięć stref: Ogródek, Taras, Pokój rodzinny, Salon i Kuchnia. Łącznie na klientów czeka 330 miejsc siedzących oraz wiele udogodnień, na przykład specjalne lampy ledowe świecące w systemie day-night, wejścia USB oraz gniazdka przy stolikach, dzięki którym można bezpłatnie doładować telefon czy komputer, a także powierzchnie akustyczne pochłaniające dźwięki: tapeta akustyczna, ściana obłożona specjalnymi płytami oraz żagle w centralnym punkcie sufitu. Rodzice znajdą kuchenkę mikrofalową do podgrzewania posiłków czy mleka, a także specjalne krzesełka dla dzieci, które można przenosić pomiędzy strefami. Najmłodsi zaś mogą korzystać z placu zabaw, na którym znajdą telewizor czy zjeżdżalnię z wieżą, której projekt nawiązuje do szybu kopalnianego. Kulinarne spotkanie z gwiazdami odbędzie się w dniach 4-5 listopada w godzinach 13:00 – 18:00 na Placu Śląskim w Silesia City Center. W sobotę (4 listopada) gotować będą Damian Kordas i Grażyna Wolszczak, zaśw niedzielę (5 listopada) potrawy przygotują Mateusz Gessler i Adam Zdrójkowski. Wydarzenie poprowadzi Patrycja Tomaszczyk-Kindla. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszszka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »