Firma » Bankowość

Listopadowe szaleństwo zakupowe z kartami walutowymi Alior Banku

Global Shopping Festival, Black Friday i Cyber Monday – na tych listopadowych wyprzedażach klienci Alior Banku będą mogli zaoszczędzić, nawet poczwórnie. Wszystko dzięki kartom walutowym, wydawanym do rachunku w internetowym Kantorze Walutowym Alior Banku oraz organizowanej przez niego promocji.

Wkrótce rozpocznie się kolejne wyprzedażowe szaleństwo. Pierwsza z okazji nadarzy się już 11 listopada. W Chinach obchodzony jest wówczas tzw. Dzień Singla, czyli jedno z największych świąt handlowych na świecie, znane również jako Global Shopping Festival. Przeceny i rabaty w sklepach internetowych sięgają nawet 90 proc. Wszelkie decyzje zakupowe trzeba jednak podejmować szybko, ponieważ akcja trwa tylko 24 godziny.

Kolejna okazja to dobrze już znany w Polsce Czarny Piątek. Black Friday jest tradycyjnie obchodzony w dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia i w tym roku wypada 24 listopada. Dzień ten jest powszechnie uznawany za otwarcie sezonu przedświątecznych wyprzedaży. Z kolei 27 listopada odbędzie się Cyberponiedziałek, który słynie z licznych wyprzedaży oraz promocji oferowanych przez sklepy internetowe.

Klienci Kantoru Walutowego Alior Banku mogą w tych dniach skorzystać aż poczwórnie. Dodatkowe korzyści wynikają z kilku powodów. Pierwszy to oczywiście przeceny i rabaty w sklepach. Po drugie, przewalutowanie środków na walutę karty w internetowym Kantorze Walutowym jest realizowane po atrakcyjnych kursach. Po trzecie, dokonywanie płatności kartą w głównej walucie sklepu pozwala uniknąć dodatkowych przewalutowań, możliwych przy operacjach z wykorzystaniem karty w złotych.

Ale to nie koniec korzyści. 1000 pierwszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku, którzy spełnią warunki promocji i wykonają w listopadzie minimum 5 transakcji internetowych kartą Kantoru Walutowego na kwotę min. 10 EUR, 10 USD, lub 10 GBP otrzymają nagrodę w wysokości 50 zł. Dodatkowo dla 50 osób, które wykonają największą liczbę transakcji za min. 10 EUR, 10 USD lub 10 GBP, bank przewidział nagrody w wysokości 200 zł.

Szczegóły w regulaminie i na stronie promocji:

https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-promocja

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »