Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Majówka z linią W naszym domu marki Nove – suche i podsuszane idealne na piknik

Majówka z linią W naszym domu marki Nove – suche i podsuszane idealne na piknik
Zobacz więcej zdjęć »
Czekamy na nią cały rok, aby choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i rutyny. Słońce, trawa, kocyk i błogi relaks – czyli kwintesencja majówki.

Na pikniku nie może jednak zabraknąć koszyka pyszności, wśród których świetnie odnajdą się produkty z linii W naszym domu marki Nove

Długi weekend majowy to czas bardzo wyczekiwany, nic więc dziwnego, że wylegiwanie się na kocyku chcemy zacząć jak najszybciej. Z tego powodu przekąski, które ze sobą zabierzemy, muszą być łatwe i szybkie do przygotowania oraz składać się ze składników dobrej jakości. Do takich należą kiełbasy suche i podsuszane z linii W naszym domu marki Nove. W ofercie znajdziemy aż 7 tego typu produktów, a wśród nich kiełbasy: myśliwska, jałowcowa, krakowska sucha, piwna, szynkowa podsuszana, żywiecka, a także kabanosy. Najprostszym przepisem na wykorzystanie tych wyrobów są kanapki. W maju możemy cieszyć się już pierwszymi lokalnymi warzywami, które umożliwiają nam przygotowanie pysznych, kolorowych i pożywnych kanapek, które ucieszą podniebienie rodziny i przyjaciół. Kiełbasy suche i podsuszane sprawdzą się także w roli dodatków do tostów czy zapiekanek oraz jako składniki kultowych koreczków. Wyroby marki Nove charakteryzują się bogatym i intensywnym smakiem, który zawdzięczają najwyższej jakości surowcom wykorzystywanym do ich produkcji. Dzięki temu śmiało możemy delektować się nimi także jako samodzielną przekąską. Rozwiązanie to sprawdzi się zwłaszcza w przypadku spontanicznych spotkań w gronie przyjaciół, kiedy brakuje nam czasu na przygotowanie prowiantu. 

 

Produkty z linii „W naszym domu” marki Nove:

Kabanosy
Masa netto: 200g
Cena:  około 6,50 zł

Kiełbasa myśliwska

Masa netto: około 1,4 kg

Cena: 15,50 zł – 17,00 zł

 

Kiełbasa jałowcowa

Masa netto: około 0,9 kg

Cena:  18,00 zł – 20,00 zł


Kiełbasa krakowska sucha

Masa netto: 300 g

Cena: około 9,80 zł

 

Kiełbasa piwna:

Masa netto: około 1,2 kg
Cena: 11,50 zł – 14,00 zł

 

Kiełbasa żywiecka:

Masa netto: około 1,4 kg

Cena: 12,00 zł – 14,00 zł

 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »