Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

NAJWYŻSZE STANDARDY MEDYCZNE W ŁODZI – PIERWSZA KLINIKA ENEL-SPORT POZA WARSZAWĄ

Po pierwszym roku działalności i sukcesie na warszawskim rynku, ENEL-SPORT wychodzi poza stolicę – trzecia placówka marki właśnie rozpoczęła swoją działalność w Łodzi. Nowoczesna klinika ortopedyczno-rehabilitacyjna została otwarta na terenie centrum handlowego Manufaktura.

W zaledwie rok od pojawienia się nowej marki na medyczno-sportowej mapie Polski, Grupa ENEL-MED oddała do dyspozycji pacjentów trzeci oddział ENEL-SPORT – tym razem w Łodzi, na terenie centrum handlowego Manufaktura. Mimo krótkiej obecności na rynku usług medycznych, ENEL-SPORT już wyznacza i gwarantuje najwyższe standardy medyczne, dostęp do wyspecjalizowanej kadry i kompleksowej opieki z wykorzystaniem najnowszych technologii.

– Od początku zakładaliśmy, że ENEL-SPORT będzie ogólnopolską siecią. Rok funkcjonowania na warszawskim rynku potwierdził, że zapotrzebowanie na nasze usługi jest duże, a wysokie standardy pracy kadry medycznej oraz nowoczesny sprzęt są potrzebne nie tylko profesjonalnym sportowcom i nie tylko w stolicy. Łódź jest kolejnym miastem, w którym uruchomiliśmy oddział ENEL-SPORT i już pracujemy nad kolejnymi lokalizacjami. Chcemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby pomagać pacjentom w całym kraju. Na niezwykle wymagającym rynku prywatnych usług medycznych tylko nielicznym udaje się połączyć sukces medyczny z finansowym. W ENEL-SPORT ten sukces już jest – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Zarządu ENEL-MED S.A.

Wzorem warszawskich placówek, w nowoczesnej łódzkiej klinice profesjonalną pomoc znajdą nie tylko sportowcy, ale i wszystkie osoby, którzy borykają się ze schorzeniami ortopedycznymi i szukają kompleksowej opieki medycznej. Doskonale wyposażona klinika przy ul. Drewnowskiej 58 ma ponad 300 m2 powierzchni, na których do dyspozycji pacjentów zostały oddane nowoczesne sprzęty, m. in. specjalna platforma Biodex Balance System SD, która pozwala zdiagnozować zaburzenia równowagi, a osobom po operacji lub urazie umożliwia szybki i bezpieczny powrót do pełnej sprawności. Pacjentów z bólami barków na pewno ucieszy możliwość skorzystania z bezbolesnej terapii laserem wysokoenergetycznym. Wśród wielu pozostałych metod leczenia, które w ENEL-SPORT będą dostępne dla mieszkańców Łodzi, warto wspomnieć chociażby o wysoce skutecznej w walce z bólami stawów terapii falą uderzeniową czy też łagodnych zabiegach elektrostymulacji funkcjonalnej. Tak szeroka oferta nie byłaby możliwa, gdyby nie wyjątkowy zespół specjalistów – do którego, wraz z rozwojem firmy, dołączył dr n. med. Remigiusz Rzepka, fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień dr Remigiusz Rzepka odpowiada za przygotowanie fizyczne Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, w swojej karierze opiekował się również polskimi siatkarkami, Reprezentacją Polski w Koszykówce, a także reprezentantami i reprezentantkami Polski w tenisie, piłce ręcznej, akrobatyce sportowej i innych dyscyplinach sportowych.

Rozwój ENEL-SPORT nie byłby możliwy bez nowych osób – specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wynoszą naszą działalność na coraz wyższy poziom działania. Od nowego roku takim wsparciem jest dla nas dr Remigiusz Rzepka. Do jego kompetencji należy podnoszenie kwalifikacji personelu oraz doskonalenie standardów fizjoterapeutycznych w placówkach ENEL-SPORT. Dr Remigiusz Rzepka zapoczątkuje także współpracę ENEL-SPORT z placówkami dydaktyczno-naukowymi – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Zarządu ENEL-MED S.A i dodaje:

 Nowy rok postawił przed nami nowe wyzwanie. Wierzę, że taki zespół to gwarancja najwyższego poziomu opieki dla naszych pacjentów.

Nowa łódzka klinika ENEL-SPORT zaprasza pacjentów już od 4. roku życia, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-15:00.

Więcej informacji o klinice: www.enelsport.pl oraz www.facebook.com/enelsport

Kontakt dla mediów:

Agencja Sportfolio, Ada Smokowska, tel.: 609 540 999, e-mail: adasmokowska@sportfolio.com.pl

 

O ENEL-MED S.A.

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. to polska firma, oferująca pełną obsługę medyczną. ENEL-MED opiekuje się pacjentem od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację. Na ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED składają się dwa szpitale zlokalizowane w Warszawie: Szpital Zacisze oraz Szpital Centrum, wieloprofilowe oddziały własne w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu oraz sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych, a także ponad 1400 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Od 2014 roku w ramach sieci funkcjonuje również Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL, a od 2015 klinika medycyny sportowej ENEL-SPORT. ENEL-MED zatrudnia wybitnych lekarzy, blisko 60 specjalizacji. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje m.in. badania laboratoryjne i szeroki zakres badań diagnostycznych takich jak USG, EKG, RTG, tomografia czy rezonans magnetyczny. ENEL-MED świadczy też usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Spółka od 2011 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Centrum Medyczne ENEL-MED posiada certyfikat ISO 9001.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »