Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

NEUTROGENA FORMUŁA NORWESKA VISIBLY RENEW ELASTICITY BOOST

NEUTROGENA FORMUŁA NORWESKA VISIBLY RENEW ELASTICITY BOOST
Zobacz więcej zdjęć »
Każda skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, a kobieta – pewności siebie. Naszym zadaniem jest pomóc każdej kobiecie wydobyć jej najlepsze cechy, aby za każdym razem, kiedy patrzy w lustro miała pewność, że wszystko jest możliwe. #seewhatspossible

Naturalnym procesem, wynikającym z upływu czasu, jest stopniowe zmniejszanie produkcji białek strukturalnych oraz zawartości kolagenu i elastyny w skórze. Rezultat? Staje się ona  coraz bardziej sucha i mniej elastyczna, traci jędrność i odpowiednie napięcie. Zmiany wyglądu to proces nieunikniony, ale stosując odpowiednią pielęgnację można sprawić, że kondycja skóry, a tym samym jej młody wygląd zostaną znacznie przedłużone. Dermatolog dr Grażyna Dziekan potwierdza, że kondycja skóry, w tym stopień jej uelastycznienia, nie jest uzależniona wyłącznie od czynników wewnętrznych związanych z upływem czasu i zmianami biologicznymi. Znaczący wpływ na zdrowie i wygląd naszej skóry mają czynniki zewnętrzne,
a także odpowiednia i regularna pielęgnacja.   

 

Nowa formuła NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost, opracowana we współpracy z dermatologami, stanowi unikalne połączenie innowacyjnej Formuły Norweskiej oraz kompleksu 3 minerałów: cynku, miedzi i magnezu. Synergiczne działanie składników aktywnych pozwala zasymulować produkcję kolagenu w skórze, pomagając przywrócić jej elastyczność już w 10 dni1. Magnez dostarcza skórze energię, cynk chroni komórki, a miedź stymuluje produkcję elastyny.

 

INNOWACYJNA LINIA DO PIELĘGNACJI SKÓRY CIAŁA I DŁONI NEUTROGENA® FORMUŁA NORWESKA VISIBLY RENEW ELASTICITY BOOST:

·         POMAGA POPRAWIĆ ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY JUŻ W 10 DNI[1] 

ZAPEWNIA INTENSYWNE I DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE SKÓRY

 

Kosmetyki pielęgnacyjne z nowej linii NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost nawilżają oraz stymulują produkcję kolagenu[2], gwarantują także przyjemność stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji łatwo się rozprowadzają oraz doskonale się wchłaniają, pozostawiając skórę miękką w dotyku o delikatnym zapachu lawendy.

 

NEUTROGENA® Formuła Norweska Visibly Renew Elasticity Boost Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu²

 

CENA: 20,99 ZŁ (250 ML)/CENA: 27,49 ZŁ (400 ML)

 

Emulsja NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i aktywne minerały, które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze². Zapewnia długotrwałe nawilżenie i pozostawia skórę miękką w dotyku. Dzięki działaniu emulsji skóra staje się gładsza i bardziej jędrna. Ponadto posiada nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania.

 

NEUTROGENA® Formuła Norweska Visibly Renew Elasticity Boost Balsam do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu²

 

CENA: 17,49 ZŁ/ 200 ML

 

Balsam do ciała zapewnia długotrwałe nawilżenie,  a także pomaga przywrócić elastyczność skóry, dając efekt, który widać i czuć. Dzięki intensywnie nawilżającej Formule Norweskiej skóra jest gładsza i bardziej jędrna.

 

NEUTROGENA® Formuła Norweska Visibly Renew Elasticity Boost Krem do rąk z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu²


CENA: 17,99 ZŁ/  75 ML

Krem do rąk zapobiega powstawaniu przebarwień, pomaga przywrócić jędrność skóry pozostawiając ją miękką w dotyku. Dzięki swojej konsystencji szybko się wchłania pozostawiając na skórze subtelny zapach. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF20.[1] Badanie na próbie 41 osób, które stosowały kosmetyki dwa razy dziennie przez 10 dni – odsetek osób, które udzieliły odpowiedzi „zgadzam się” lub „raczej się zgadzam”.

[2] Potwierdzone w badaniach in-vitro. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ariste

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »