Moda » Biżuteria

NOWOŚĆ OD RAY-BAN® - SOCZEWKI BLAZE

NOWOŚĆ OD RAY-BAN®  - SOCZEWKI BLAZE
Zobacz więcej zdjęć »
W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.

Ciemne, lustrzane soczewki przeciwsłoneczne oraz błyszczące metalowe oprawki na nowo definiują styl oryginalnych okularów Shooter. W kolekcji znalazły się także modele w kształcie kocich oczu z wyszukanymi detalami w różnych wariantach kolorystycznych oraz Clubmaster z cienkimi ramkami ze szczotkowanymi lub paskowanymi wykończeniami. Ciekawą propozycją są też okrągłe okulary z gradalnymi soczewkami dostępnymi w szerokiej palecie barw.

Marka prezentuje także letnią edycję Chromance 2017 składającą się z trzech modeli. W linii znalazła się ikona oryginalnego stylu Ray-Ban®, Aviator, charakteryzująca się dużymi oprawkami, podwójnym mostkiem oraz gradalnymi lustrzanymi soczewkami przeciwsłonecznymi Chromance. W kolekcji pojawiła się też nowoczesna interpretacja kultowych okularów w stylu Jackie Kennedy, a także model z lekkimi, bezramkowymi oprawkami.

Ray-Ban® posiada w swojej ofercie także okulary korekcyjne z klasycznymi, metalowymi oprawkami w szerokiej palecie kolorystycznej. Wysoce funkcjonalne ramki z tworzywa sztucznego i włókna węglowego z jasnymi gumowymi detalami są niezwykle lekkie i zapewniają komfort noszenia. Co więcej, marka wychodzi poza przyjętą formę, prezentując unikalne, kobiece okulary w kształcie kocich oczu.

Nieważne jaki masz styl, niech Twoje życie wypełni się kolorami dzięki Ray-Ban®!

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »