Społeczeństwo » Społeczeństwo

PAULANER PO RAZ DRUGI ZAPRASZA NA OKTOBERFEST WE WROCŁAWIU

Przełom września i października kojarzony jest z największym świętem bawarskiego piwa – Oktoberfest, w tym roku celebrowanym po raz 184.

Przełom września i października kojarzony jest z największym świętem bawarskiego piwa – Oktoberfest, w tym roku celebrowanym po raz 184. Za sprawą marki Paulaner – piwa o prawdziwie monachijskich korzeniach, po raz drugi świętowany będzie także w Polsce. 30 września (sobota) we Wrocławiu na dziedzińcu Arsenału Miejskiego odbędzie się Paulaner Oktoberfest.           

W ostatnią sobotę września na wrocławskim dziedzińcu Arsenału Miejskiego (ul. Cieszyńskiego 9) stanie charakterystyczny namiot z logo Paulanera. Taki sam, jak ten słynny na Oktoberfest w Monachium. Przy biesiadnych ławach będzie można zasiąść z tradycyjnym litrowym kuflem specjalnego festiwalowego piwa Paulaner Oktoberfest i spróbować bawarskich przysmaków.

Na tym szczególnym festiwalu, podawane może być wyłącznie piwo pochodzące z Monachium, warzone według Bawarskiego Prawa Czystości z 1487 roku. Jednym z sześciu uprawnionych do tego browarów jest Paulaner. Serwowany podczas festiwalu lager, ma wyższą niż zazwyczaj zawartość alkoholu (6%). Idealny balans słodu i goryczki chmielowej nadaje mu doskonale wyważony smak. 

Zadbano także o klimat wydarzenia, dzięki któremu goście poczują się, jakby brali udział w monachijskiej imprezie. Obsługa w tradycyjnych bawarskich strojach, regionalna kuchnia i bawarska muzyka grana na żywo. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. Jak na prawdziwy Oktoberfest przystało, nastąpi oficjalna ceremonia odszpuntowania beczki festiwalowego piwa.

Paulaner po raz drugi zaprasza do świętowania miłośników piwa i dobrej zabawy. W ubiegłym roku imprezę we Wrocławiu odwiedziło niemal 1,5 tys. osób. Wstęp na Paulaner Oktoberfest jest bezpłatny.

Dodatkowo marka uruchamia specjalną aktywację konsumencką, która od 20 – 29 września gromadzi społeczność festiwalową, by dać możliwość skorzystania z dodatkowych promocji. Zasady są proste – należy wejść na stronę www.paulaneroktoberfest.pl i zalogować się do niej za pośrednictwem facebooka lub podając adres e-mail. Dzięki temu, każda osoba, która dołączy do społeczności festiwalowej ma możliwość otrzymania: 50% rabatu na piwo Paulaner Oktoberfest, 50% rabatu na piwo Paulaner Oktoberfest i tradycyjną przekąskę lub Piwo Paulaner Oktoberfest i tradycyjną przekąskę. To jaką gratyfikację otrzymują uczestnicy promocji, zależy od liczby osób zapisanych na wydarzenie – im więcej osób dołączy do społeczności festiwalowej, tym większą gratyfikację otrzymają wszystkie zalogowane osoby. Warunkiem otrzymania promocyjnych kodów QR do zrealizowania podczas festiwalu jest liczba zapisanych osób (minimum 200). Szczegółowych informacji na temat aktywacji szukaj na stronie www.paulaneroktoberfest.pl.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
4Dreamers w Nowym Sączu
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »