Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź dla najmłodszych

Port Łódź dla najmłodszych
Zobacz więcej zdjęć »
Zajęcia plastyczne oraz gry zręcznościowe i zabawy – takie atrakcje na najbliższe dni dla dzieci przygotował Port Łódź.

21 stycznia obchodzimy święto naszych Babć, natomiast dzień później świętują Dziadkowie. Z tej okazji Port Łódź przygotował dla maluchów niezwykłą atrakcję - zajęcia plastyczne, na których każde dziecko będzie mogło przygotować specjalny upominek dla swojej Babci i Dziadka. Do końca tego tygodnia, tj. do 21 stycznia, najmłodsi pod okiem animatorów w Porcie Łódź Junior przygotują piękne prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych osób.

Z kolei od poniedziałku 22 stycznia sala zabaw „Junior" zamieni się w stadion olimpijski. Ostatni tydzień przed feriami, maluchy będą mogły spędzić na sportowo. Dzieci dowiedzą się m. in. jakie są konkurencje olimpijskie oraz co oznaczają kręgi w olimpijskim logo. Każdy mały sportowiec weźmie także udział w przygotowanych grach i zabawach, sprawdzających szybkość, zwinność i siłę. Nie zabraknie oczywiście konkursów, a  na każdego odważnego sportowca czekać będzie nagroda.

Sala zabaw Port Łódź Junior jest bezpłatna, do wspólnej zabawy zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Port Łódź Junior znajduje się przy strefie restauracyjnej Centrum.

Godziny otwarcia Portu Łódź Junior:

poniedziałek - piątek 12:00-20:00

sobota - niedziela 10:00-20:00

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »