Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź stawia na rodzinę! Kreatywna kampania łódzkiego Centrum.

Port Łódź stawia na rodzinę! Kreatywna kampania łódzkiego Centrum.
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź to miejsce skupione na rodzinie i jej potrzebach. Jest zaprojektowany i zbudowany tak, aby zapewnić zarówno rodzicom, jak i dzieciom, maksymalną wygodę. Rodzinny akcent ujawnia się także w kampaniach promocyjnych Portu Łódź, w których występuje autentyczna rodzina Państwa Orczykowskich.

Ich wizerunek już niedługo pojawi się w materiałach marketingowych oraz na kilkudziesięciu bilbordach w mieście promujących kolejne akcje w Porcie Łódź.

Port Łódź to miejsce przyjazne, przestronne, z wszelkimi udogodnieniami dla rodzin z dziećmi dlatego nikt tak dobrze nie odda ducha tego miejsca, jak właśnie rodzina. I to nie grana przez wynajętych modeli tylko prawdziwa. Rodziną Portu Łódź zostali Państwo Orczykowscy z dwoma synami - dwu i pół letnim Mikołajem oraz czteroletnim Maksem. Rodzinę Portu Łódź będzie można zobaczyć w najbliższych kampaniach Centrum, takich jak Święta, ferie czy wyprzedaże.

 

Sesja zdjęciowa do przygotowywanych kampanii przebiegła w niezwykle radosnej atmosferze, było mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy i pozytywnych emocji, a dzieci zdominowały plan zdjęciowy niczym profesjonalni modele. Z pewnością było to ciekawe doświadczenie dla całej rodziny Państwa Orczykowskich, a także przyjemność dla ekipy, która pracowała przy tym przedsięwzięciu. Nad sesją czuwali profesjonaliści ze studia fotograficznego, oficjalne stylistki Portu Łódź, a także wizażystka i zespół agencji kreatywnej. Wszyscy zadbali o to by Państwo Orczykowscy poczuli się, jak prawdziwe gwiazdy w blasku fleszy.


- Profesjonalna sesja zdjęciowa to dla nas niezwykła przygoda, którą z pewnością zapamiętamy na długo. Wspomnienia z tego wydarzenia oraz piękne zdjęcia, które zostały nam zrobione będą naszą rodzinną pamiątką. Miło będzie też widzieć nasze twarze na zdjęciach i bilbordach w całym mieście - mówi Pani Gosia Orczykowska.

 

Skąd pomysł na tego typu kampanię? Port Łódź od zawsze stawia na rodzinę i jest bardzo dobrze przystosowany do obecności rodziców z dziećmi. Na jego terenie znajdują się liczne atrakcje dla najmłodszych oraz wiele udogodnień, które sprawiają, że opiekunowie i maluchy czują się tu komfortowo i bezpiecznie. Są pokoje dla rodziców z dziećmi oraz plac zabaw. Przyjazna rodzinom jest też strefa restauracyjna - z dziecięcym menu i zakątkami, w których najmłodsi bawią się, a rodzice mogą spokojnie jeść. Jest też patio - z placem zabaw i Port Łódź Junior - królestwo maluchów o powierzchni 400 metrów kwadratowych. Dzieci mogą się tu bawić bezpłatnie pod okiem opiekunów w oryginalnym wnętrzu pełnym atrakcji i zabawek. Ważne są też miejsca parkingowe dla rodziców z dziećmi, to specjalne wydzielone przestrzenie dużo szersze niż te standardowe, jest również możliwość wypożyczenia wózka dla dziecka i wiele innych udogodnień. Dodatkowo Port Łódź charakteryzuje się tym, że ma bardzo dobrze rozwiniętą ofertę ubrań i akcesoriów dla dzieci. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »