Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

ROMANTYZM TYLKO DLA MŁODYCH? ŁAMIEMY STEREOTYPY

ROMANTYZM TYLKO DLA MŁODYCH? ŁAMIEMY STEREOTYPY
Zobacz więcej zdjęć »
Romantyczne spacery po parku, kolacje przy świecach oraz wypady do kina tylko we dwoje. Tak wyobraża sobie romantyczny wieczór większość z nas. Jednak czy motyle w brzuchu, trzymanie się za rękę i patrzenie sobie głęboko w oczy jest zarezerwowane wyłącznie dla młodzieży?

Kto jak nie rodzice bardziej rozumie potrzebę pielęgnowania miłości. Świadomi swojego uczucia, które przeżyło już niejedne wzloty i upadki, w codziennej rzeczywistości nie ma czasu na chwilę sam na sam. Ciągła praca, zawożenie dzieci na zajęcia pozalekcyjne, obowiązki domowe czy wieczorna zabawa z pociechami sprawiają, że po całym dniu marzą jedynie o tym, by położyć się do łóżka i zasnąć. Nie ma czasu, aby odpowiednio zadbać o romantyzm, coraz rzadziej mówią sobie „kocham cię”. Pamiętajmy jednak, że o każdą miłość należy dbać, niezależnie od wieku i stażu związku.

- Bacówka Radawa&SPA**** jako obiekt prorodzinny oraz najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce stworzył ofertę specjalnie dla rodziców chcących spędzić chwile tylko we dwoje. Oferujemy romantyczne kolacje przy blasku świec, miłosną komedię w naszym kinie oraz masaże w spa. Co najważniejsze, w tym czasie gwarantujemy opiekę nad pociechami. Chcemy, by w Bacówce małżeński romantyzm na nowo rozkwitł – mówi Joanna Preisner, właścicielka hotelu Bacówka Radawa&Spa****.

Im dłuższej jesteśmy w związku, tym częściej powinnyśmy wracać do czasów, kiedy cieszyliśmy się każdą minutą spędzoną wyłącznie ze sobą. Przypominajmy sobie zapach perfum, który unosił się w powietrzu na pierwszej randce, sukienkę, w którą była ubrana partnerka oraz pierwszy pocałunek. Im jesteśmy starsi, tym świadomość naszego uczucia jest mocniejsza i trwalsza, dlatego pielęgnujmy nasza miłość, nie tylko podczas szczególnych okazji czy świąt, ale przede wszystkim na co dzień.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »