Technologie » Komputery

Rozwiązanie ERP firmy IFS działające w środowisku chmurowym ujednolici kluczowe procesy firmy Ocab

Rozwiązanie ERP firmy IFS działające w środowisku chmurowym ujednolici kluczowe procesy firmy Ocab
Zobacz więcej zdjęć »
Szwedzka firma Ocab, oferująca usługi serwisowe na terenie całego kraju, zyskała możliwość zarządzania danymi systemu ERP zarówno z poziomu firmowych komputerów, jak i urządzeń przenośnych — zwiększy to efektywność operacyjną firmy oraz podniesie poziom obsługi klienta.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Ocab (wchodząca w skład grupy Oleter Group AS) będzie używać systemu IFS Applications™ 9, dzięki któremu ustandaryzuje procesy w obrębie całej organizacji i wyposaży techników serwisowych w zdalny dostęp do informacji o znaczeniu krytycznym.

Firma Ocab oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu utrzymania czystości, osuszania, konserwacji oraz inspekcji nieruchomości komercyjnych i prywatnych. W pełni zintegrowane rozwiązanie umożliwi jej obsługę i optymalizację kluczowych procesów biznesowych, takich jak finanse, zarządzanie serwisem, kadry, łańcuch dostaw, mobilność oraz analityka biznesowa. Firma Ocab będzie korzystać z usługi IFS Managed Cloud w środowisku Microsoft Azure, będącej ekonomicznym i skalowalnym sposobem zarządzania pojedynczym systemem IFS Applications w środowisku chmurowym.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/rozwiazanie_erp_firmy_ifs_dzialajace_w_srodowisku_chmurowym_ujednolici_kluczowe_procesy_firmy_ocab.html

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »