Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Soboty z Abecadłem Aura Centrum zajrzy do pracowni Świętego Mikołaja

Aura Centrum Olsztyna zaprasza na ostatni warsztat z cyklu Soboty z Abecadłem, w trakcie którego jego uczestnicy zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja! Inspirujące pomysły na bożonarodzeniowe zabawy poznają te osoby, które 16 grudnia br. punktualnie o godz. 10.00 stawią się w Aura Centrum Olsztyna.

Przed nami ostatnia tegoroczna Sobota z Abecadłem! Przypada ona tym razem w środku gorących przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, czyli ulubionych przez dzieci dni w roku. Aby zwolnić nieco tempo, w najbliższą sobotę, 16 grudnia br., od godz. 10.00 do 14.00 w Aura Centrum Olsztyna najmłodsi i ich rodzice zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja. Będą tam m.in. czytać na głos Mikołajkowe Historyjki i poznawać Tajemnice Świętego Mikołaja, rozwiązując łamigłówki i zagadki. Pobawią się też z sympatycznym Reniferem Rudolfem i wezmą udział w warsztatach plastycznych zatytułowanych Wielka Fabryka Elfów. Oczywiście znajdzie się też czas na odwiedziny w Mobilnej Bibliotece, w której można wypożyczyć i zwrócić książki, a także dokonać zapisów do biblioteki Abecadło. Mam nadzieję, że mimo napiętych, przedświątecznych grafików, jak co miesiąc na warsztatach pojawi się liczna grupa dzieci i opiekunów. Myślę, że warto wygospodarować czas, by przypomnieć sobie, co naprawdę jest najważniejsze w okresie Bożego Narodzenia: rodzina, bliskość, radość – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

 

Ostatni warsztat to dobry czas na pierwsze podsumowania całego cyklu. Dobiega końca rok naszych rodzinnych spotkań w Bibliotece Abecadło. Bardzo cieszymy się, że uczestniczyło w nich aż tyle kreatywnych dzieci i zaangażowanych rodziców. Łącznie w warsztatach wzięło udział blisko 250 osób! To dla nas duże wyzwanie na 2018 r. Postaramy się mu sprostać – dodaje Anna Gospodarek.

 

W czasie grudniowego spotkania zakończy się ostatnia w tym roku kalendarzowym tura programu lojalnościowego dla uczestników cyklu warsztatów, organizowanych przez Aurę Centrum Olsztyna i Bibliotekę Abecadło. Osoby obecne na spotkaniu 16 grudnia br. i posiadające komplet naklejek z poprzednich spotkań odbiorą swoje nagrody – Karty Podarunkowe Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i bilety do kina Helios. Zgodnie z zapowiedziami najbardziej wytrwali uczestnicy programu lojalnościowego, którzy osiągnęli najlepszą frekwencję w ciągu roku, otrzymają od Aura Centrum dodatkowe niespodzianki.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedLuck

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »