Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Takiej przeprowadzki jeszcze nie było! Gwiazdy Youtube zamieszkają w Silesia City Center

Takiej przeprowadzki jeszcze nie było! Gwiazdy Youtube zamieszkają w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wygląda życie Youtuberów – ile czasu poświęcają na aktywność przed kamerą i jak powstają ich filmiki oglądane przez setki tysięcy ludzi? Już niebawem wszyscy odwiedzający Silesia City Center poznają odpowiedzi na te nurtujące pytania.

W dniach 14-29 stycznia największe Centrum handlowe na Śląsku stanie się domem dla popularnych Youtuberów: LittleMooonster96 oraz Stuu.

Youtube to jeden z najważniejszych kanałów społecznościowych na świecie. Założyć kanał i publikować swoje filmy może tam każdy, ale tylko niektórzy robią to tak dobrze, że niemal natychmiast stają się rozpoznawalnymi i rozchwytywanymi przez wszystkich gwiazdami internetu. Do takich osób należą m.in. obecni idole nastolatków: Angelika Mucha, znana jako LittleMooonster96 oraz Stuu, czyli Stuart Kluz Burton. Fani śledzą każdy ich ruch na portalach społecznościowych, a od najbliższego weekendu będą mieli okazję spotkać się ze swoimi ulubieńcami oko w oko.

 

Młode gwiazdy Youtube zamieszkają w specjalnie zbudowanym „Domu Youtuberów”, wyposażonym w dwa pomieszczenia mieszkalne oraz elementy niezbędne do codziennego funkcjonowania. Każdego dnia LM96 oraz Stuu będą otrzymywać zadania do wykonania – zobaczymy ich w roli pracowników punktu informacji, ochrony czy sklepów zlokalizowanych na terenie Centrum, a także jako kelnerów w restauracjach. To pierwsze takie wydarzenie na skalę światową. Jeszcze nigdy Youtuberzy nie byli tak blisko swoich fanów przez tak długi czas. Odwiedzający Silesia City Center będą mogli zobaczyć, jak nasi goście zachowują się na co dzień i jacy są w kontakcie bezpośrednim. A relacje z tego, jak im się mieszka na Placu Śląskim, jakie zadania będą musieli wykonać i jakie niespodzianki przygotowali dla swoich fanów, będą na bieżąco publikowane na kanałach społecznościowych gwiazd. Nasze Centrum również będzie prowadziło rozbudowaną komunikację o tej akcji na Facebooku, Instagramie i Snapchacie – mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesia City Center.

Domek Youtuberów stać będzie na Placu Śląskim. Zapraszamy do śledzenia przebiegu najgłośniejszej przeprowadzki na Śląsku, a także do odwiedzenia Stuu i LM96 w ich nowym domu. To będą niezapomniane ferie. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »