Rozrywka i wypoczynek » Sport

Żużlowe emocje w nagrodę za zakupy w NoVa Park

Żużlowe emocje w nagrodę za zakupy w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 20 sierpnia odbędzie się kolejny mecz Stali Gorzów. Chcecie kibicować żółto-niebieskim w Sektorze Rodzinnym?

Odwiedźcie w sobotę 12 sierpnia NoVa Park i weźcie udział w akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w której do zdobycia są podwójne wejściówki na mecz Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa.

„Doceniamy, nagradzamy” to cykliczna akcja, w ramach której NoVa Park – w podzięce za zaangażowanie – rozdaje swoim klientom upominki. Najbliższa odsłona akcji odbędzie się w sobotę 12 sierpnia w godzinach 10.00-18.00. Pierwsze 370 osób, które tego dnia zrobi zakupy w NoVa Park za minimum 70 złotych i udokumentuje je na trzech paragonach z trzech różnych sklepów, a następnie okaże dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji, otrzyma w prezencie podwójne zaproszenie do Sektora Rodzinnego na mecz Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa.

„Lubimy nagradzać naszych klientów, dlatego systematycznie organizujemy akcję ‘Doceniamy, nagradzamy’. Tym razem, po raz kolejny, mamy dla mieszkańców Gorzowa upominki w postaci wejściówek na mecz ich ulubionej drużyny – Stali Gorzów. Zapraszamy w sobotę 12 sierpnia na zakupy do NoVa Park oraz po jedno z 370 podwójnych zaproszeń na żużlowe emocje na żywo” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy!” dostępny jest Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym pod winda panoramiczną na poziomie „0”.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »