Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Weekendowe rabaty – wielka akcja promocyjna w Centrum Handlowym Czyżyny

Weekendowe rabaty – wielka akcja promocyjna w Centrum Handlowym Czyżyny
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach od 17 do 19 marca Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów specjalną akcję rabatową.

Już w najbliższy weekend wszyscy odwiedzający CH Czyżyny będą mogli zrobić wiosenne zakupy aż do 60 procent taniej oraz skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. To doskonała okazja, aby odświeżyć garderobę i dokonać zakupu nowych kolekcji w atrakcyjnych cenach.

Promocje z okazji weekendu rabatów przygotowały salony odzieżowe, drogerie i perfumerie oraz salony z obuwiem, bielizną i akcesoriami zlokalizowane w CH Czyżyny. Dedykowane akcji oferty dostępne będą także w lokalach gastronomicznych oraz w salonach usługowych.

Nadchodzący weekend będzie więc dobrą okazją do wiosennej metamorfozy lub inspiracją do odświeżenia mieszkania czy ogrodu.

W ramach akcji już w dniach 13-18 marca na terenie Krakowa (przy Placu Centralnym, Rondzie Mogilskim oraz w okolicach ul. Jana Pawła II i Meissnera) dystrybuowane będą katalogi zawierające 36 kuponów promocyjnych, uprawniających do zakupów ze zniżkami.

Katalogi dostępne będą także u hostess w CH Czyżyny w czasie trwania weekendu rabatów.

Kupony będzie można realizować na terenie Centrum Handlowego Czyżyny w dniach od 17 do 19 marca w sklepach i punktach handlowych uczestniczących w akcji.

Wszystkie rabaty dostępne będą również w bezpłatnej aplikacji mobilnej Qpony.

Więcej informacji na www.centrum-czyzyny.pl oraz na www.facebook.com/CHCzyzyny/.


Informacje o Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Posiadając bogatą ofertę gastronomiczną, Centrum Czyżyny jest idealnym miejscem na spotkanie towarzyskie i kompaktowe zakupy. Ofertę Centrum uzupełnia bowiem obecność hipermarketów Carrefour oraz Leroy Merlin, a także  galeria z ponad 90 sklepami i punktami usługowymi. Centrum Handlowe Czyżyny wyróżnia sąsiedztwo dworca PKS oraz łatwy dostęp do Centrum komunikacją miejską.

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny jest Flamingo 4 sp. z o.o. Bainbridge Poland Kraków sp.k. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.centrum-czyzyny.pl

 

 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »