Rozrywka i wypoczynek » Sport

Więcej sportu w Bonarce: 4F z większym salonem

Ta wiadomość ucieszy sportowo aktywnych klientów krakowskiej Bonarki. W piątek 19 maja 4F, znana polska marka sportowa, otworzy w tym centrum nową część swojego powiększonego salo-nu. Większy sklep to zarazem większy wybór sportowej odzieży, obuwia i akcesoriów w Bonarce.

4F jest jednym z dziewięciu salonów sportowych w tym krakowskim obiekcie handlowym. Jego ofertę w tym segmencie poszerzają sklepy marek odzieżowych, które w swoich kolekcjach mają wiele sportowych linii. Przenikanie się mody sportowej i ulicznej to już trwały trend, który wykorzystują z powodzeniem różne marki, a klienci doceniają komfort ubrań szytych w tym stylu.

Marka 4F posiada obecnie 8 salonów w całym Krakowie, a ten w Bonarce zalicza do topowych lokalizacji. Nie tylko ze względu na jej prestiż i wyjątkową ekspozycję, ale także na wyniki handlowe i odwiedzalność.

- Z tych powodów zdecydowaliśmy o powiększeniu salonu. Dzięki temu zaprezentujemy klientom Bonarki szerszą ofertę i wyeksponujemy większą część asortymentu. W dodatku w nowej, wiosennej aranżacji sklepowej, co mamy nadzieję, będzie miało pozytywny wpływ na komfort zakupowy naszych klientów - mówią przedstawiciele 4F i zachęcają do odwiedzin powiększonego salonu już 19 maja.

Obecnie w sklepach 4F dostępna jest kolekcja wiosna-lato 2017 skoncentrowana na trzech dyscyplinach: fitnessie, bieganiu i jeździe na rowerze. Kolekcja jest mocno sportowa, ale zawiera również wiele propozycji wygodnego ubioru na co dzień.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.

Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Piękno sportów tradycyjnych
Za 9 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »