Dom » Budownictwo

Wola Libre – 70% mieszkań już sprzedanych!

Wola Libre – 70% mieszkań już sprzedanych!
Zobacz więcej zdjęć »
BPi Polska sprzedało już 70% mieszkań w inwestycji w Wola Libre w Warszawie. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum, różnorodny wybór lokali oraz transparentnie przeprowadzony proces remediacji decydują o sukcesie projektu.

Nowoczesny kompleks Wola Libre powstaje przy ul. Obozowej 20 w Warszawie zaledwie 4km od Centrum Warszawy. Dojazd stąd do ścisłego Śródmieścia w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. W pobliżu nowoczesnego kompleksu znajdują się 4 linie tramwajowe, przystanek autobusowy, a w  niedalekiej przyszłości budowana obecnie stacja II linii metra.

W ramach inwestycji budowanych jest w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 m2, z których 70% już sprzedano. W ofercie belgijskiego dewelopera dostępne są ostatnie mieszkanie z trzech typów do wyboru: SOFTLOFTY na parterze o wysokości 3,7 m o powierzchni 43 – 62 mkw., do których przynależą przestronne ogródki o powierzchni nawet do ponad 50 mkw.,  klasyczne mieszkania typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz APARTAMENTY o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu z imponującym widokiem na miasto.

- Wola Libre to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią komfort codziennego życia. Położenie niemal w samym centrum miasta, blisko nowopowstałego zagłębia biurowego przy Rondzie Daszyńskiego, sprawia, że nasza inwestycja cieszy się stałym zainteresowaniem klientów. Są wśród nich zarówno single, inwestorzy, pary i rodziny z dziećmi jak i seniorzy. Wszystko dzięki temu, że oferta  mieszkań dostępnych w inwestycji została skonstruowana tak aby każdy znalazł tu coś dla siebie – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPi Polska.

 –  Za sukcesem naszego projektu stoi również ogrom pracy, który władamy w szczegółową analizę rynku i poznanie konkretnych potrzeb naszych potencjalnych klientów przed rozpoczęciem każdej inwestycji – dodaje z kolei Daria Małecka, Marketing Manager w BPi Polska.

 

Analogicznie do sprzedaży, postępuje budowa inwestycji. Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego w październiku br. , tempa nabrały prace instalacyjne oraz wykończeniowe. Wykonano już ponad 75% elewacji, montowane są balustrady balkonów i loggi, na których równolegle układane są płytki, dzięki temu budynek nabiera ostatecznego kształtu. Na dziedzińcu rozpoczęły się też już prace brukarskie – powstały pierwsze chodniki oraz rozłożono substrat na terenach zielonych. W środku trwają intensywne prace przy instalacjach elektrycznych, a także sanitarnych – w ostatnim czasie została uruchomiona instalacja centralnego ogrzewania, dzięki czemu będzie można prowadzić prace wykończeniowe niezależnie od zimowej aury. Ku końcowi zmierzają prace tynkarskie w lokalach, a w ślad za nimi malowanie pomieszczeń. Na posadzkach korytarzy i klatek schodowych regularnie przybywa gresów. Zamontowano już drzwi do klatek, w trakcie montażu są też drzwi do lokali mieszkalnych. Prace rozpoczęli również operatorzy mediów, montując okablowanie telewizyjne i internetowe.

Ceny pozostałych mieszkań w ofercie BPi Polska kształtują się na poziomie od 7 200 zł/m2 do 12 500 zł/m2. Aktualnie trwa też promocja „10 mieszkań w super cenie”, w ramach której wybrane mieszkania sprzedawane są z dodatkowym rabatem. Zakończenie budowy Wola Libre zaplanowane jest już na połowę 2018 roku, wybór inwestycji BPi Polska, jest więc doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy poszukują nowego mieszkania od dewelopera, w którym będzie można niedługo zamieszkać.

Więcej informacji na stronie www.wolalibre.pl

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BPI Polska
http://bpipolska.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »