Dom » Budownictwo

Wszechstronny pomocnik na budowie – X-POLYMER uszczelniacz-klej do wszystkiego firmy Den Braven

Wszechstronny pomocnik na budowie – X-POLYMER uszczelniacz-klej do wszystkiego firmy Den Braven
Zobacz więcej zdjęć »
Jeden produkt, który z powodzeniem zastąpi wiele narzędzi, gwoździe, wkręty, różnego rodzaju uszczelniacze oraz kleje dedykowane do ściśle określonych podłoży – nowy X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO firmy Den Braven, uniwersalny uszczelniacz-klej, to wiele możliwości ukrytych w jednym opakowaniu.

Jego innowacyjne właściwości nie tylko usprawnią prace, ale też pozwolą stworzyć szczelne i trwałe połączenia różnorodnych materiałów.

Remont związany jest z koniecznością przeprowadzenia wielu zróżnicowanych prac, a co za tym idzie posiadaniem licznych narzędzi oraz nabyciem wielu materiałów i produktów chemii budowlanej. Często już na budowie okazuje się, że trzeba wykonać jakąś czynność, wymagającą zastosowania środka, którego akurat nie posiadamy. Kupowanie kolejnego wyrobu, zwłaszcza gdy ma on być użyty jednorazowo, generuje dodatkowe i niepotrzebne koszty. A gdyby tak można było zastąpić wiele z tych  produktów jednym, który byłby zawsze pod ręką? Uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO, nowość w ofercie firmy Den Braven, już wkrótce może stać się nieodzownym towarzyszem każdego budowlańca.

Szeroki wachlarz zastosowań

Uszczelnienie rury spustowej, wypełnienie pęknięć w ścianie, wykonanie dylatacji na tarasie, przymocowanie listwy przypodłogowej, przyklejenie sztukaterii czy przytwierdzenie wieszaków lub półek w łazience to tylko niektóre z zadań, które można zrealizować przy użyciu wielofunkcyjnego produktu firmy Den Braven. Jednoskładnikowy, trwale elastyczny uszczelniacz-klej na bazie HD Polimeru doskonale sprawdzi się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jest wodoodporny, dlatego znajdzie zastosowanie również przy robotach wykończeniowych w pomieszczeniach sanitarnych.

Uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO, jak sama nazwa wskazuje, cechuje się doskonałą przyczepnością do niemalże wszystkich materiałów budowlanych. Można go używać na powierzchniach takich jak drewno i materiały drewnopochodne, metale (jak np. stal, aluminium, cynk, ołów, miedź), PVC, płyty włókno-cementowe oraz gipsowo-kartonowe, szkło, ceramika sanitarna, gres, terakota, ceramika budowlana, beton czy kamień. Produkt jest dostępny w czterech kolorach – białym, brązowym, szarym i czarnym – dzięki czemu łatwo dopasować go można do określonej powierzchni również pod względem estetycznym.

Ekstremalna elastyczność i trwałość

Warto podkreślić, że uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO, oprócz swojej uniwersalności, posiada wiele zalet użytkowych. Gwarantuje 100% szczelność i zachowuje elastyczność, nawet 
w ekstremalnych temperaturach (od -40ºC do +90ºC). Tworzy równą fugę, która nie pęka pod wpływem drgań i pracy podłoża. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV, a także niepodatny na rozwój grzybów i pleśni. Po utwardzeniu może być malowany bez obaw o powstanie rys czy spękań w powłoce farby.

Produkt można nabyć w wygodnym kartuszu o pojemności 290 ml oraz w tubie 80 ml. Jest bezpieczny w trakcie aplikacji i użytkowania, niemalże bezwonny, nie zawiera izocyjanianów, silikonów i rozpuszczalników.    

www.denbraven.pl

 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Den Braven
http://www.denbraven.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »