Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

WYZWANIE SMAKU PEPSI PODKRĘCI LATO W KONINIE!

WYZWANIE SMAKU PEPSI PODKRĘCI LATO W KONINIE!
Zobacz więcej zdjęć »
KULTOWA AKCJA I JEJ WYJĄTKOWY AMBASADOR – FILIP CHAJZER JADĄ DO KONINA!

Już w ten piątek, 11 sierpnia Wyzwanie Smaku Pepsi przyjedzie rozkręcić zabawę w Koninie. Na Skwerze przed Konińskim Domem Kultury wszyscy chętni będą mogli liczyć na dużą dawkę wrażeń podczas próbowania Pepsi oraz drugiego napoju typu cola poznawania swoich preferencji smakowych. W ramach Wyzwania Smaku Pepsi będzie można spróbować także nowej Pepsi bez kalorii. Każdy, kto odwiedzi strefę chilloutu i weźmie udział w zabawie dostanie specjalny wakacyjny gadżet i będzie miał szansę spotkania tegorocznego ambasadora akcji – Filipa Chajzera! Zabawa potrwa od godziny 11:00 do 19:00.

W tym roku umożliwiliśmy wszystkim fanom Pepsi w całej Polsce, by zaprosili ekipę Wyzwania Smaku do swojego miasta. Cieszymy się, że spotkamy się na evencie właśnie w Koninie, gdzie ekipa Wyzwania Smaku Pepsi pojawi się po raz pierwszy. Gwarantujemy świetną atmosferę, niezwykłe atrakcje i zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! Niech smak zadecyduje!” – zachęca Małgorzata Sałapatek, Brand Manager Pepsi.

Wyzwanie Smaku Pepsi to duża dawka pozytywnych emocji, świetnej zabawy i zaskoczenia! Każdy ma okazję spróbować Pepsi i innego napoju typu cola z nieoznaczonych kubków i zdecydować, który smak bardziej mu odpowiada. Oba napoje, schłodzone do tej samej temperatury, są nalewane z nowo otwartych puszek. Ponieważ nie wiadomo, który napój znajduje się w którym kubku, uczestnik kieruje się wyłącznie smakiem.

Daj się porwać Pepsi

Wszystkich mieszkańców Konina do wspólnej zabawy i podjęcia Wyzwania Smaku Pepsi będzie zachęcał ambasador akcji – Filip Chajzer, który razem z ekipą Wyzwania Smaku przyjedzie podkręcić lato w Koninie. Oprócz podjęcia Wyzwania Smaku Pepsi, na evencie będzie można spędzić czas ze znajomymi w strefie chilloutu przy dobrej muzyce.

Teraz można cieszyć się maksymalnym smakiem Pepsi, która jest bez kalorii. Tego lata do zabawy przyłącza się także zupełnie nowa Pepsi bez kalorii! Oznacza to, że w ramach Wyzwania Smaku będzie można porównać jej smak z innym napojem typu cola bez kalorii.

To już piąta edycja tej legendarnej kampanii w Polsce. Do tej pory bawiło się z nami ponad pół miliona osób i aż 59% z nich wybrało smak Pepsi.

Chcecie wiedzieć więcej? Zachęcamy do śledzenia profilu Pepsi na Facebooku oraz Instagramie lub regularnego odwiedzania strony www.pepsi.pl.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jarosław Soroczyński

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »