Technologie » Komputery

Xerox Phaser 3020 to najlepsza jakość – mówią redaktorzy PC Format

Xerox Phaser 3020 został uhonorowany tytułem „Najlepsza jakość PC Format 3/2017”. Przyznali go redaktorzy magazynu PC Format, którzy testowali monochromatyczne drukarki laserowe do użytku domowego.

Kryteriami branymi pod uwagę w teście były: wyposażenie (przyciski, kontrolki, wyświetlacze, moduł Wi-Fi), obsługa (która uwzględnia zarówno proces instalacji i późniejszą eksploatację) oraz wydajność i jakość, traktowane jako jedna kategoria. Tutaj redaktorzy testowali głównie szybkość mechanizmu drukującego.

 

Do zdecydowanych plusów redaktorzy PC Format zaliczyli niskie koszty druku (14 groszy za stronę) i niewielkie gabaryty urządzenia, które waży mniej niż pół kilograma. O zwycięstwie zadecydował wbudowany moduł Wi-Fi. Drukarkę można też kontrolować przez serwer www. To funkcjonalności, których nie posiadali pozostali rywale Xerox Phaser 3020. Sprzęt prześcignął ich też w wyniku normatywnego cyklu pracy, czyli liczbie stron, które można bezpiecznie wydrukować w ciągu miesiąca. W przypadku Xerox Phaser 3020 wynosi on 15 000. Drugie w kolejności urządzenie testowane przez redakcję może wydrukować w tym czasie o 5 000 stron mniej. Na korzyść Xerox Phaser 3020 przemawia również możliwość włączenia trybu oszczędzania tonera.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »