Motoryzacja » Moto Serwis

Zakończenie sezonu motocyklowego – Port Łódź 14 października

Zakończenie sezonu motocyklowego –  Port Łódź 14 października
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę Port Łódź będzie gościł motocyklistów z regionu łódzkiego, którzy na Patio Centrum świętować będą zakończenie tegorocznego sezonu motocyklowego. Wydarzenie uświetni swoją obecnością gość honorowy – Pani Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.

Organizatorkami zlotu są „Łódki na Kołach", jedyna kobieca grupa motocyklistek w naszym regionie. Event odbędzie się w sobotę, 14 października, w godzinach 12:00 - 17:00 na Patio Portu Łódź. Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną testy kasków, pojawią się także stoiska z motocyklowymi gadżetami, ubraniami, rękawiczkami i innymi przydatnymi akcesoriami dla miłośników dwóch kółek. Stoiska będą dostępne dla Klientów od godziny 10:00 do 21:00. Atmosfery dopełnią konkursy z nagrodami, będzie też żurek, kawa i okolicznościowe naklejki. Miłośnicy, którzy nie posiadają jeszcze własnego pojazdu będą mogli obejrzeć maszyny na parkingu Centrum, a także porozmawiać z motocyklistami.

Zakończenie sezonu motocyklowego oficjalnie zakończy specjalny gość  wydarzenia - Prezydent Miasta Łodzi, Pani Hanna Zdanowska, która spotka się z łódzkimi motocyklistami w Porcie Łódź. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »