Dom » Architektura

94 pomysły na dom nowoczesny

94 pomysły na dom nowoczesny
Zobacz więcej zdjęć »
Wybór projektu nowoczesnego to doskonały pomysł na realizację marzeń o domu oryginalnym, energooszczędnym i wyjątkowo komfortowym. W najnowszym wydaniu katalogu Biura Projektów ARCHON+ prezentujemy najciekawsze pomysły na dom, zaprojektowane w oparciu o ekologiczne materiały budowlane.

Zachęcamy do wizyty w najbliższym (dobrym) punkcie sprzedaży prasy, aby sięgnąć po najnowsze wydanie katalogu Projekty Domów Nowoczesnych, przygotowane przez zespół architektów Biura Projektów ARCHON+.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

W katalogu zamieściliśmy 94 różniące się wielkością, układem wnętrz i elementami wykończenia elewacji, gotowe projekty domów. Aby podkreślić wyjątkowość proponowanych rozwiązań projektowych, prezentacje kilkudziesięciu domów zostały wzbogacone wizualizacjami wnętrz. Pozwolą one Państwu rozsmakować się w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni mieszkalnej budynku. Dla Państwa wygody podajemy aktualne koszty budowy wszystkich domów w stanie surowym otwartym oraz pod klucz. Dostosowując kosztorys do swoich potrzeb warto zastanowić się nad wyborem dodatkowych rozwiązań projektowych wpływających na energooszczędność i komfort budowanego domu. W części redakcyjnej katalogu publikujemy artykuły podkreślające korzyści wynikające z zastosowania ekologicznych źródeł ogrzewania, a także ułatwiające podjęcie decyzji o montażu różnych instalacji wpływających na komfort życia mieszkańców.

W artykule „Dom dopasowany do potrzeb Twojej rodziny” zamieściliśmy niezbędne informacje ułatwiające wybór domu z bogatej oferty ARCHON+. Zachęcamy również do udziału w atrakcyjnej loterii promocyjnej Biura Projektów ARCHON+, w której główną nagrodą jest system instalacji Inteligentny Dom o wartości 100 000 zł, która umożliwi Państwu sterowanie wszystkimi instalacjami i urządzeniami elektrycznymi w Waszym domu. Dodatkowo co miesiąc losujemy nagrody rzeczowe w postaci materiałów do budowy i wyposażenia domu o wartości 10 000 zł.
Zapraszamy do punktów sprzedaży prasy. źródło: www.archon.pl  www.projektydomow.pl   www.osiedladomow.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »