Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Aby zadbać o stawy, potrzebujesz eksperta

Problemy ze stawami należą do najważniejszych zagadnień społecznych o światowym zasięgu. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety zawierających składniki ważne dla wsparcia naturalnych procesów regeneracji chrząstek stawowych. Jednym z nich jest ArthroStop® PLUS z Imbirem.

Problemy z prawidłowym funkcjonowaniem stawów obejmują, w zależności od statystyki, od 3% do 15% populacji ludzkiej.

Po 50. roku życia dotyczą w jednakowym stopniu mężczyzn i kobiet. Są najstarszą przypadłością ludzi i zwierząt, a ich ślady odkryto już u mumii w starożytnym Egipcie. O tym, jak ważny to temat, świadczy też fakt, iż Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła lata 2000-2010 Dekadą Kości i Stawów.

I choć na kłopoty ze stawami i układem ruchowym cierpią raczej osoby starsze, coraz częściej spotykane są też u ludzi młodych, prowadzących mało aktywny tryb życia, mających siedzącą pracę lub przeciwnie – u tych, którzy nadmiarem sportu i ciężką fizyczną pracą przeciążają stawy.

Dlaczego stawy są tak ważne?

Zdaniem specjalistów, duże obciążenia, jakim każdego dnia są poddawane nasze stawy, ich skomplikowana budowa i różnorodne funkcje sprawiają, że są one wyjątkowo narażone na kontuzje. Dlatego kluczowym zadaniem staje się kształtowanie prozdrowotnych zachowań i profilaktyki. Aby móc do późnego wieku być aktywnym i wykonywać wszystkie czynności samodzielnie ważne jest, by od młodości nie zaniedbywać ruchu fizycznego, pilnować prawidłowej postawy w czasie pracy i odpoczynku, unikać niewskazanych dla kręgosłupa ciężarów, racjonalnie odżywiać się - tak, by zapewnić sobie kontrolę nad wagą oraz dostarczyć organizmowi niezbędnych minerałów i witamin. Można także stosować dostępne bez recepty suplementy diety, które wzmocnią dodatkowo układ ruchowy i stawy.

Aby zadbać o stawy, potrzebujesz Eksperta. ArthroStop® PLUS z Imbirem.

Innowacyjnym preparatem, zawierającym 4-stopniową formułę (chlorowodorek glukozaminy, imbir lekarski, mangan i witamina C), będącą sekretem sprawnych stawów, jest ArthroStop® PLUS z Imbirem.

ArthroStop® PLUS z Imbirem to EKSPERT na stawy, którego 4 aktywne składniki:

  • pomagają utrzymać stawy w dobrej formie,
  • działają kojąco i odprężająco na stawy,
  • zwiększają wytrzymałość i zakres ruchomości   stawów,
  • odżywiają chrząstkę stawową wspomagając naturalne procesy jej regeneracji

4 stopniowa formuła

ArthroStop® Plus  z Imbirem zawiera:

Glukozaminę – w najczystszej postaci, jaką jest chlorowodorek glukozaminy. Glukozamina jest kluczowym składnikiem macierzy chrząstki stawowej. Wpływa na jej elastyczność i wytrzymałość. Jako naturalny składnik wspiera utrzymanie zdrowych stawów, kości, więzadeł oraz ścięgien.

Imbir lekarski(Zingiber officinale) pomaga utrzymać ruchomość stawów oraz unikać porannego dyskomfortu związanego z ich rozruchem. Wyciąg z imbiru może również wspierać prawidłową reakcję organizmu na procesy zapalne (poprzez równoważenie poziomu mediatorów odczynu zapalnego – prostaglandyn). Wspiera utrzymani sprawnego systemu odpornościowego, wykazuje działanie przeciwutleniające, działa kojąco i odprężająco na stawy.

Mangan - odgrywa istotną rolę w procesie budowy silnych kości.

Witaminę C – jej odpowiednie stężenie wpływa na utrzymanie prawidłowego stanu kości i chrząstek stawowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Agnieszka Dźwigoń: 12/ 260 91 62, kom.: 698 618 575, e-mail: agad@openmedia.pl

Maria Kmita-Wołek: 12/ 260 91 68, kom.: 606 501 415, e-mail: maria@openmedia.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Walmark
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »