Firma » Bankowość

Alior Bank wprowadził 10-miesięczną lokatę o najwyższym oprocentowaniu na rynku - 7% w skali roku

Alior Bank wprowadził 10-miesięczną lokatę o najwyższym oprocentowaniu na rynku - 7% w skali roku
Zobacz więcej zdjęć »
Od poniedziałku 22 czerwca Alior Bank oferuje nową, 10-miesięczną lokatę ze stałym oprocentowaniem 7% w skali roku. Jest to obecnie najwyższe oprocentowanie lokaty tego typu na rynku. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 złotych, a maksymalna – aż 500 000 złotych.

Lokatę można otworzyć w dowolnym oddziale Alior Banku i przez Internet. Klienci Alior Banku mogą złożyć dyspozycję otworzenia lokaty również telefonicznie.

Osoby, które nie są jeszcze klientami Alior Banku, mają możliwość założenia lokaty bez wychodzenia z domu i bez pośrednictwa kuriera. Wystarczy wejść na stronę internetową Alior Banku i otworzyć iLokatę. Oferta dostępna jest do końca lipca 2009 roku.

Od 17 czerwca Alior Bank podwyższył też oprocentowanie lokaty nocnej, które obecnie wynosi 8% w skali roku. Oprocentowanie na stałym poziomie 8% jest gwarantowane przez 3 miesiące, czyli do 17 września 2009 r.

Wprowadzenie produktu wspiera kampania internetowa pod hasłem „7 wspaniałych procent" oraz materiały PoS w placówkach.

Więcej szczegółów na temat Lokaty 10-miesięcznej znajdą Państwo na stronie produktu pod adresem https://lokata.aliorbank.pl.

Alior Bank jest polską spółką i podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Depozyty gromadzone przez Klientów w Alior Banku są objęte poręczeniem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. W perspektywie 3 lat Bank zamierza pozyskać od 2 do 4 % udziałów w rynku w zależności od segmentu oraz zdobyć zaufanie około miliona Klientów, osiągając rentowność już w trzecim roku działalności. W tym okresie bank otworzy 200 oddziałów, 400 agencji i 300 dodatkowych punktów sprzedaży. Bankiem kieruje trzyosobowy zarząd w składzie: Wojciech Sobieraj - prezes zarządu oraz dwóch wiceprezesów - Niels Lundorff i Cezary Smorszczewski. Skład zarządu zostanie rozszerzony o kolejne osoby na dalszym etapie rozwoju działalności banku. Radę Nadzorczą Alior Banku tworzą: Helene Zaleski - przewodnicząca Rady Nadzorczej, prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska, prof. Marek Michalski, prof. Krzysztof Obłój i Michał Panowicz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »