Firma » Biznes

ALSTAL Grupa Budowlana z największymi przychodami w województwie

Firma ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. została wyróżniona w prestiżowym Rankingu Buildera. Bydgoska spółka otrzymała tytuł „Gwiazdy Rankingu Buildera” w kategorii "Największe przychody w województwie kujawsko-pomorskim” wśród firm generalnego wykonawstwa

ALSTAL Grupa Budowlana to rodzinna firma ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego, która na rynku istnieje od ponad 45 lat. Spółka może pochwalić się realizacją wielu wspaniałych obiektów znanych w całym kraju, takich jak: Termy Maltańskie w Poznaniu, Opera Leśna w Sopocie, czy Stadion Motoarena w Toruniu.

 

Bydgoska firma została doceniona w „Ranking Buildera – 100 największych firm generalnego wykonawstwa”. Organizatorami rankingu jest redakcja miesięcznika „Builder”, a także PwC Polska. Analizie podlegały dane finansowe za lata 2018-2020. Firma ALSTAL osiągnęła największe przychody w województwie kujawsko-pomorskim spośród wszystkich firm generalnego wykonawstwa ujętych w rankingu. Dzięki temu spółka otrzymała tytuł „Gwiazda Rankingu Buildera”. Nagrody otrzymały również firmy Adamietz, Budimex, Dekopl, Grupa Unibep oraz Torpol jako liderzy w swoich regionach.

 

- Jesteśmy dumni z bardzo wysokiej pozycji w naszym regionie oraz z tego, że  Spółka ALSTAL  została doceniona przez „Builder” i znalazła się w gronie najlepszych firm budowlanych w Polsce. Tytuł generalnego wykonawcy, który osiągnął najwyższe przychody w województwie kujawsko-pomorskim to bez wątpienia spektakularny sukces całego Zespołu ALSTAL w pełni zaangażowanego w dynamiczny wzrost przedsiębiorstwa, powiedziała Anna Galant-Mikołajczak, Dyrektor Finansowy ALSTAL Grupa Budowlana, dodając: - Wierzę, że będziemy dalej się rozwijać i realizować znaczące projekty budowlane na terenie całej Polski.

 

Ranking generalnych wykonawców jest elementem projektu „Build the Future” prowadzonego od 2019 roku przez miesięcznik „Builder”, PwC Polska oraz Dun & Bradstreer. Celem projektu jest analiza kondycji polskiego budownictwa, perspektyw rozwoju oraz promocja firm budowlanych, osiągających spektakularne sukcesy. Łącznie wyróżnianych zostaje 300 firm, po sto z generalnych wykonawców, producentów materiałów budowlanych oraz deweloperów.

 

Firma ALSTAL wywodzi się z województwa kujawsko-pomorskiego. Do zrealizowanych inwestycji należą, m.in.: Centrum Rekreacji Astoria, Lodowisko Torbyd, a także siedziba IPN w Bydgoszczy. Na terenie województwa spółka wybudowała m.in.: Arenę Toruń czy też stadion we Włocławku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »