Dom » Architektura

Apartamenty Kielecka 7

Specjalizujemy się w inwestycjach najwyższej jakości o wyjątkowej architekturze położonych w prestiżowych lokalizacjach Częstochowy.

 W swoim portfolio mamy min. projekt oraz realizację apartamentów Kwadraty zlokalizowanych przy ul. Zakopiańskiej w dzielnicy Parkitka. Nasze deweloperskie realizacje cechuje dbałość o każdy szczegół , wysokiej jakości materiały oraz pełen profesjonalizm.

APARTAMENTY KIELECKA7 to kameralne osiedle składające się z  5 apartamentów otoczonych zielenią położone tuż przy Alei Brzozowej w Częstochowie. Jest to wyjątkowa inwestycja, łącząca nowoczesny architektoniczny kunszt, bliskość natury oraz usytuowanie w prestiżowej dzielnicy.

W ramach inwestycji oferujemy 5 przestronnych apartamentów w metrażach od 55m2 do 59 m2. Każdy charakteryzuje funkcjonalnym układem. Na I piętrze znajdują się 3 apartamenty z tarasami o powierzchni ok 9 m2, z których rozciąga się widok na bujną zieleń.  Dla tych którzy marzą o posiadaniu własnego ogródka oferujemy 2 apartamenty na parterze z przynależnymi ogródkami o powierzchni kolejno 94 m2 oraz 26 m2 plus taras.  Do każdego apartamentu przynależą 2 miejsca parkingowe.

Apartamenty KIELECKA7 to nie tylko  nietuzinkowa architektura w sercu zieleni ale i bliskości centrum miasta. Znajdujące się w pobliżu sklepy, restauracje oraz placówki edukacyjne i zdrowotne  stanowią dodatkowy atut inwestycji.

Bez względu na to jaki styl życia prowadzisz APARTAMENTY KIELECKA7 to miejsce gdzie znajdziesz przestrzeń do odpoczynku, życia w harmonii i zgodzie z naturą ale i realizacji swoich pasji…Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Apartamenty Kielecka 7
http://kielecka7.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »