Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Artystyczne zmagania w Wytwórni Antidotum

W Wytwórni Antidotum proces przemiany odbywa się każdego dnia.

Codzienną walkę wizji z opornym tworzywem toczą adepci sztuki złotniczej i ich mistrzowie. Mocą ognia i stali, siłą własnych rąk i wyobraźni zmuszają szlachetne metale do podporządkowania się nowemu przeznaczeniu.

Wszystko po to, aby myśl stała się przedmiotem, który będzie cieszyć czyjeś oko; aby funkcję i emocję połączyć w jedną zgrabną całość.

Wytwarzamy biżuterię - antidotum na estetyczną nudę i bylejakość. Ze srebra i innych metali, z kamieni, bursztynu i muszli, z plexi, gąbki i lustra - materiałów, których nie zna tradycyjne złotnictwo, tworzymy niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju ozdoby. Dla tych, którzy poszukują innego spojrzenia i świeżej estetyki. Dla tych, którzy znajdują w sobie odwagę do przeciwstawienia się sztampie. Dla tych, którzy potrafią cieszyć się pięknym przedmiotem.

Dołącz do nas!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wytwórnia Antidotum
http://www.wytwornia.antidotum.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »