Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Atrakcje i uroki Podlasia w lutym na Travel Channel!

Atrakcje i uroki Podlasia w lutym na Travel Channel!
Zobacz więcej zdjęć »
Tematem lutowego wydania programu „Travel 2012” będzie Dolina Biebrzy. Ta niezwykła kraina oprócz pięknych widoków, znakomitych warunków klimatycznych ma do zaoferowania o wiele więcej. Przekonaj się oglądając najnowsze wydanie programu. Premiera na Travel Channel już 6 lutego.

Michał Borejko, prezenter serii „Travel 2012" wybierze się w kierunku północno-wschodniej Polski. Jego pierwszym przystankiem będzie Zagroda Kuwasy, gościnny pensjonat położony w dolinie Biebrzy.

Obiekt położony na pograniczu niziny podlaskiej i dwóch pojezierzy: mazurskiego i augustowskiego zachwyca malowniczymi krajobrazami oraz inspiruje do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. W programie zaprezentujemy kilka pomysłów na spędzenie czasu w tym wyjątkowym miejscu. M.in. poznamy okoliczne szlaki do jazdy konnej, wybierzemy się na spacer po Czerwonym Bagnie oraz nakarmimy dziki i łosie w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

W dalszej części programu zmienimy nieco kierunek i przeniesiemy się na wschodnie wybrzeże USA, gdzie odbędzie się tegoroczna Operacja Żagiel, oraz do popularnych kurortów na południowo-zachodnim wybrzeżu Grecji.

„Travel 2012" tylko na antenie Travel Channel. Premiera 6 lutego 2012 o godzinie 19:30.

Powtórki programu:

07 lutego o godzinie 00:30

10 lutego o godzinie 16:00

12 lutego o godzinie 12:00

12 lutego o godzinie 19:00

13 lutego o godzinie 01:30

13 lutego o godzinie 12:00

22 lutego o godzinie 08:30

24 lutego o godzinie 14:30

25 lutego o godzinie 19:30

Więcej informacji na stronie: www.travelchanneltv.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »