Firma » Biznes

Badania akustyczne – kompetencje Mobilnego Laboratorium potwierdzone

Badania akustyczne – kompetencje Mobilnego Laboratorium potwierdzone
Zobacz więcej zdjęć »
Polskie Centrum Akredytacji wydało decyzję o utrzymaniu akredytacji AB 1054 w rozszerzonym oraz uaktualnionym zakresie – formalnie potwierdzając kompetencje Mobilnego Laboratorium Techniki Budowlanej.

W dniu 15.02.2022 Polskie Centrum Akredytacji przeprowadziło kolejny audyt, formalnie potwierdzając kompetencje laboratorium. PCA wydało decyzję o utrzymaniu akredytacji AB 1054 w rozszerzonym oraz uaktualnionym zakresie.

Szczególnie cieszy nas sukces związany z rozszerzeniem zakresu akredytacji o nową metodę – kosztowało nas to dużo pracy i nakładów finansowych, ale ostatecznie osiągnęliśmy postawiony sobie cel, i już możemy pochwalić się nowym zakresem akredytacji – mówią eksperci z Mobilnego Laboratorium Techniki Budowlanej.


Zmiany dotyczące zakresu akredytacji dotyczyły:

» aktualizacja metod badawczych dla odporności na włamanie okien i drzwi zewnętrznych zgodnie z nowymi normami wydanymi w listopadzie 2021;

» rozszerzenie zakresu akredytacji dla izolacyjności akustycznej od dźwięków powietrznych badania laboratoryjne: drzwi, okien, okiennice, żaluzji, szyb, ścian zewnętrznych i wewnętrznych, bram i ich elementów, ścian osłonowych, innych elementów budowlanych, elementów wentylacyjnych i innych obiektów o powierzchni mniejszej niż 1kw.

» Szczegółowe informacje na: badaniaokien.pl
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MOBILNE LABORATORIUM TECHNIKI BUDOWLANEJ SP. Z O.O.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »