Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

BAJKOWE OCZEKIWANIE NA ŚWIĘTA W ROMANCE TV!

BAJKOWE OCZEKIWANIE NA ŚWIĘTA W ROMANCE TV!
Zobacz więcej zdjęć »
Niedzielne grudniowe wieczory w Romance TV należeć będą w tym roku do najpiękniejszych baśni.

Widzowie w cyklu „Bajkowe oczekiwanie na święta” od godz. 20:00 zobaczą po dwie części filmów „Piękna i bestia”, „Baśnie 1001 nocy” oraz „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie”. Wszystkie te wyjątkowe historie powstały w przepięknej Itali.

 

Piękna i bestia, cz. 1., godz. 20:00 i cz. 2. godz. 22:05 – niedziela, 4 grudnia.

Francja, koniec XVIII wieku. Bella Dubois, niewinna, młoda kobieta o dobrym sercu, pragnie ocalić zadłużonego ojca. Proponuje Leonowi Dalville, mężczyźnie, który chce jej ojcu zgotować okrutny los, że zostanie jego służką. Mężczyzna jest bezdusznym, mściwym człowiekiem, jednak godzi się na propozycję dziewczyny. Odkąd stracił on w pożarze ukochaną żonę, a jego twarz pokrywają blizny po poparzeniach, nienawidzi całego świata i nic go już nie cieszy. Kiedy jego przebiegła kuzynka Helene namawia go na zakład, zaczyna się gra o serce Belli…

 

Baśnie 1001 nocy, cz. 1., godz. 20:00 i cz. 2. Godz. 22:00 – niedziela, 11 grudnia

Młoda księżniczka Szeherezada wędruje po świecie w poszukiwaniu swego zaginionego męża. Pewnego dnia przybywa do pałacu bezdusznego, okrutnego władcy, który skazuje ją na śmierć. Ponieważ jednak dziewczyna mówi mu, że zna fantastyczne opowiadanie, którego każdy słucha z zapartym tchem, władca zgadza się jej wysłuchać. Szeherezada snuje opowieść o szewcu i księżniczce, którzy się w sobie zakochali, ale - by być razem - najpierw musieli się rozstać.

 

Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie, cz.1., godz. 20:00 i cz. 2. godz. 22:00, 18 grudnia

Rzym, wczesne lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku. Trzynastoletnią Aurorę, utalentowaną pianistkę, wychowuje zapracowany ojciec, który po śmierci żony zatrudnił Irenę, antypatyczną i złośliwą pomoc domową, z którą później się ożenił. Kiedy umiera ojciec Aurory, Irene nie chce wypłacić znienawidzonej pasierbicy należnej jej części spadku. Zamiast tego przekształca ich rodzinny dom w hotel. Aurora musi zrezygnować ze szkoły muzycznej i pracuje jako pomoc kuchenna. Dodatkowo ciągle musi znosić szykanowanie ze strony przyrodnich sióstr, Lucii i Teresiny. Czy uda jej się odmienić swój los?

 

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl 

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

 

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuciaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »