Dom » Budownictwo

Bruk. Inspired by nature

Bruk. Inspired by nature
Zobacz więcej zdjęć »
Potężny i zachwycająco piękny płaskowyż Mesa Verde w USA stał się inspiracją fabryki Bruk sp. z o. o. z Czyżowic dla kolejnego produktu z serii „Inspired by nature”. Płaskowyż pocięty głębokimi szczelinami, licznymi jaskiniami i grotami dał początek fakturze nowych płyt tarasowych.

Półki skalne i nierównomierne zagłębienia w kamieniu zostały wiernie odwzorowane i w miniaturze przeniesione na nawierzchnię każdej płyty tarasowej. Niepowtarzalna rzeźba tych skał zaczarowana w strukturze płyty tarasowej przywołuje nieustające wspomnienia górskich wędrówek i wywołuje potrzebę powrotu do tych pięknych miejsc.

Skalna faktura została umiejętnie połączona z naturalnymi barwami nawierzchni. Fabryka Bruk sp. z o. o. proponuje cztery melanże kolorystyczne wzoru Mesa Verde. Każdy z nich ma swoje odniesienie w przyrodzie, aby móc się w pełni zsynchronizować z otoczeniem przydomowego tarasu, patio, ścieżek ogrodowych czy chodników i deptaków w strefach wypoczynkowych miast. Gorący strumień lawy zastygającej na zboczach skalnych stał się pierwowzorem dla płyt tarasowych Mesa Verde Lava. Z kolei widok pustynnych wydm przeczesywanych ciepłym wiatrem posłużył za wzorzec dla Mesa Verde Solar. Dzikość i drapieżność natury utożsamiana z tygrysami to kolejna z inspiracji dla płyt tarasowych Mesa Verde Tigre. Czwarty kolor, Mesa Verde Luna, to delikatna i stonowana poświata księżyca, miękko kładąca się na kamiennym zboczu.

Płyty tarasowe Mesa Verde o delikatnej fakturze ciosanego i odłupanego bloku skalnego w połączeniu z naturalną kolorystyką sprawiają, że każdego dnia zachwycamy się ich wzornictwem i pięknem. Wyłożona nimi przestrzeń przenosi nas do świata niezwykłych krajobrazów, abyśmy w zaciszu ogrodu czy parku mogli poddać się zniewalającej magii gór. Bruk – Inspiruje nas natura!

Więcej informacji na temat płyt Mesa Verde oraz oferty fabryki Bruk sp. z o. o. znajdą Państwo na www.bruk.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »