Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Delia Cosmetics w gronie najemców Portu Łódź

Delia Cosmetics w gronie najemców Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź poszerzył ofertę beauty o znaną polską markę kosmetyczną. Swój sklep w łódzkim centrum handlowym, należącym do IKEA Centres, otworzyła Delia Cosmetics. Nowy najemca zajął powierzchnię ponad 67 mkw.

Delia Cosmetics jest rodzinną, polską firmą kosmetyczną z województwa łódzkiego. W ofercie sklepu znajdują się produkty do pielęgnacji i koloryzacji brwi - w tym sztandarowa henna żelowa do brwi i rzęs - a także produkty do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Delia Cosmetics jest również właścicielem marki Cameleo, która oferuje produkty do pielęgnacji i koloryzacji włosów, w tym specjalną linię dla mężczyzn.

Marka powstała w 1998 roku i od tego czasu wypracowała sobie silną i mocno ugruntowaną pozycję w sektorze kosmetycznym w Polsce, jak również na rynkach zagranicznych. Obecnie produkty Delia Cosmetics można znaleźć w ponad 5 tysiącach sklepów w 62 krajach świata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )