Technologie » AGD - RTV

Duża przyjemność pieczenia

Duża przyjemność pieczenia
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynek wchodzą właśnie piekarniki Candy o wyjątkowo dużej pojemności – aż 76 litrów. Dzięki nim wypieki na świąteczny stół czy imprezę rodzinną będzie można przygotować o wiele szybciej.

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, święta - jest tyle okazji, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają goście. Przygotowanie do rodzinnych wizyt to jednak spory wysiłek i czasochłonne zajęcie. Jeśli posiadamy mały piekarnik to pieczenie smakołyków przed takimi imprezami może być dużym wyzwaniem.

Korzystając z nowego piekarnika o powiększonej pojemności nie trzeba spędzać w kuchni całego dnia. Dodatkowo, nasza kuchenna przestrzeń nie zostanie ograniczona, gdyż kosztem bogatego wnętrza nie zostały powiększone wymiary zewnętrzne. Wynoszą one 595x595mm czyli tyle samo, co w przypadku zwykłego pięćdziesięciokilkulitrowego piekarnika do zabudowy.

Nowe, pojemne piekarniki Candy to FXH 825 VX oraz FXP 825 VX. Wyposażone są w 2 brytfanny o głębokości 3,5 cm i 2 ruszty. Do dyspozycji jest 10 funkcji, w tym m.in. grill, rozmrażanie, czy specjalny program do pieczenia pizzy. Podczas rodzinnych spotkań, przyda się też funkcja tzw. Keep Warm 60 stopni, dzięki której można utrzymać temperaturę potraw pozwalającą na natychmiastowe podanie. Urządzenia przystosowane są zarówno do zabudowy pod blatem, jak i w słupku. Dwa regulowane pokrętła i nowoczesny wyświetlacz LCD umożliwiają komfortową i wygodną obsługę. Dostępne będą w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju już po nowym roku.

Więcej informacji o firmie

Firma Candy Hoover Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Candy, czołowego producenta i dostawcy urządzeń AGD, które na rynku polskim występują pod markami Hoover i Candy. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.candy.pl i www.hoover.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PlanetPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »