Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Dwie drużyny reprezentowały SRG GLOBAL w charytatywnym Biegu Firmowym organizowanym we Wrocławiu

18 maja 2019 r. we Wrocławiu odbyła się 14 edycja Biegu Firmowego – charytatywnej sztafety stworzonej z myślą o integracji pracowników przedsiębiorstw z całego regionu. Firma SRG GLOBAL z Bolesławca wystawiła do wyścigu dwie drużyny: „Na wstecznym” oraz „Byle do mety”.

SRG GLOBAL, należąca do grupy Guardian, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy komponentów dla producentów samochodów i ciężarówek o przeznaczeniu komercyjnym.

„Obydwie drużyny pokazały oddanie społecznościom, którym służymy, a zwłaszcza potrzebującym dzieciom” – powiedziała Dagmara Drozd, HR manager z bolesławieckiego oddziału SRG GLOBAL. „Udział w biegu był dla nas okazją, by dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas. Skompletowanie dwóch zmotywowanych drużyn nie było problemem” - dodała.

Dwie 5-osobowe drużyny złożone z zawodników o różnym poziomie sprawności przebiegły po 25 kilometrów. „Na wstecznym” to doświadczona grupa biegowa, która startowała już w licznych turniejach. Członkami drugiego zespołu o żartobliwej nazwie „Byle do mety” zostały osoby, które chętnie aktywnie spędzają czas wolny. Udział w wydarzeniu był dla nich przygodą oraz szansą na sprawdzenie własnych możliwości.

Udział w biegu wpisuje się w globalny program ochrony zdrowia Guardian i SRG GLOBAL o nazwie HealthGuard™, promujący zdrowy styl życia wśród pracowników i członków ich rodzin.

„Bieg Firmowy był również doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i lepszego poznania się nie tylko uczestników biegu, ale też wszystkich przybyłych pracowników i ich rodzin, które pojawiły się na trasie, by dopingować swoich bliskich”, mówi Jarosław Kawecki, dyrektor zakładu.

„Jako członek bolesławieckiej społeczności firma SRG GLOBAL z dumą uczestniczyła w tym wydarzeniu i z pewnością nie zabraknie nas również w przyszłym roku. Zarówno aktywność fizyczna, jak i pomoc potrzebującym wpisują się w kierunki aktywności naszej firmy” – powiedziała Dagmara Drozd. „Beneficjentami naszego zaangażowania we wspieranie lokalnej społeczności są Dom Dziecka w Bolesławcu oraz Dom Samotnej Matki w Pobiednej – dodała.

Zlokalizowany w Bolesławcu zakład zatrudnia około 350 osób i produkuje elementy wykończenia nadwozia dla wielu światowych producentów samochodów. Od uruchomienia produkcji w 2009 roku bolesławiecki zakład dostarcza części większości globalnych graczy na rynku motoryzacyjnym, skupiając się głównie na rynku europejskim.

 

Więcej informacji na temat biegu znaleźć można na stronie: https://biegfirmowy.pl/

 

 

By dowiedzieć się więcej na temat firmy SRG Global, prosimy o odwiedzenie strony internetowej www.srgglobal.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »