Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

ETC Swarzędz świętuje 29. urodziny!

ETC Swarzędz świętuje 29. urodziny!
Zobacz więcej zdjęć »
To wyjątkowy rok dla ETC Swarzędz. Mija 29 lat od otwarcia galerii. Z okazji jubileuszu centrum handlowe zaprasza gości do wspólnej urodzinowej zabawy i sentymentalnej podróży w czasie do kolorowych lat 90. W planie na ten dzień są m.in. quizy z nagrodami, pokazy tańca oraz fotobudka z gadżetami.

ETC to jedna z pierwszych galerii handlowych w Wielkopolsce. W podpoznańskim Swarzędzu działa już 29 lat! Z tej okazji już 22 kwietnia (sobota) centrum handlowe w godzinach 12:00 - 18:00 zaprasza na wyjątkową zabawę urodzinową, której przewodnim tematem będą pełne barw lata 90. A jak dużo wiemy o ostatniej dekadzie XX wieku? ETC Swarzędz zadbało o to by podczas urodzin goście wyruszyli w sentymentalną podróż do czasów walkmanów, dyskietek komputerowych, boys bandów i girls bandów oraz neonowych kolorów. Lata 90. z pewnością będą fascynujące także i dla młodszych gości, ponieważ wiele trendów z tamtych lat powraca w dzisiejszej pop kulturze i modzie.

 

- ETC działa w Swarzędzu niezmiennie od blisko trzech dekad i było jednym z pierwszych dużych parków handlowych na terenie Wielkopolski. Przełomową datą w życiu galerii był rok 2017, kiedy to ETC przeszło gruntowną modernizację i metamorfozę stając się ważnym miejscem dla lokalnej społeczności z bogatą ofertą handlową, usługową i rozrywkową. Z okazji 29. urodzin ETC zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i podróży w czasie do lat, gdy powstawało ETC oraz inne duże ośrodki handlowe – do kolorowych lat 90. mówi Joanna Szar, Marketing Manager ETC Swarzędz.

 

Wehikułem czasu, który zabierze nas w przeszłość będzie multimedialny urodzinowy quiz, w którym uczestnicy odpowiadać będą na 10 pytań związanych z historią ETC Swarzędz oraz ogólnymi zagadnieniami dotyczącymi ostatniej dekady XX wieku. Dobra zabawa i wiele śmiechu gwarantowane! Po udzieleniu co najmniej 6 dobrych odpowiedzi na uczestników konkursu czekać będą nagrody – oczywiście utrzymane w klimacie lat 90. W quizie wygrać będzie można słuchawki, które były nieodłącznym elementem epoki walkmanów i discmanów, matę do ćwiczeń związaną ze szczytową popularnością aerobiku w latach 90. oraz modne zarówno trzy dekady temu, jak i dziś okulary przeciwsłoneczne tzw. „pilotki”. Aby wziąć udział w quizie z nagrodami należy wcześniej dokonać w dniu eventu zakupów w sklepach ETC Swarzędz na kwotę minimum 150 zł i okazać paragony w strefie urodzinowej (można połączyć maksymalnie dwa paragony).

 

Lata 90. to oczywiście również niezapomniane brzmienia muzyczne. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszu w ETC Swarzędz. Goście urodzin będą mogli obejrzeć w galerii występy taneczne swarzędzkiej szkoły Born to Dance, która przeniesie widownię do niepowtarzalnego klimatu muzycznych rytmów z lat 90. Dodatkową atrakcją tego dnia zarówno dla starszych, jak i młodszych gości ETC Swarzędz będzie fotobudka, dzięki której będzie można przenieść się trzy dekady w przeszłość. W fotobudce dostępne będą gadżety nawiązujące do stylu lat 90. Z ich pomocą zrobimy sobie kolorowe pamiątkowe zdjęcia, które oczywiście będzie można na miejscu wydrukować.

 

Na urodzinową imprezę ETC Swarzędz zaprasza w sobotę 22 kwietnia w godzinach 12:00 – 18:00.

 

ETC Swarzędz powstał w 1994 roku. Z bogatą ofertą handlową i usługową jest ważnym miejscem spotkań lokalnej społeczności. Galerię współtworzą zarówno znane sieciowe marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Centrum położone jest w strategicznym punkcie miasta – przy trasie łączącej Poznań i Warszawę, co umożliwia szybki dojazd nie tylko mieszkańcom Swarzędza, ale i okolicznych miejscowości. Z myślą o komforcie swoich klientów ETC Swarzędz posiada wiele udogodnień. Do dyspozycji jest m.in. strefa gastronomiczna, sprzyjająca odpoczynkowi i spotkaniom, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca relaksu i wypoczynku. Przy centrum znajduje się bezpłatny parking, na którym mieści się 1100 pojazdów. Przygotowane zostały także stojaki i miejsca postojowe dla rowerzystów oraz samoobsługowa stacja napraw rowerów. Obiekt jest również w pełni dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej. ETC Swarzędz od dawna angażuje się również w działania ekologiczne. Na parkingu bocznym centrum stoi hotel dla owadów, a pod opiekę galerii trafił ostatnio jeszcze jeden nietuzinkowy zwierzak. Adoptowany przez ETC został nietoperz - jeden z podopiecznych poznańskiego zoo.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »