Gospodarka » Żywność

Frutti Art W Bonarka City Center

Frutti Art W Bonarka City Center
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku października w Bonarka City Center zagościł ekspert od najwyższej jakości owoców i warzyw - Frutti Art. Klientom Bonarki proponuje najbogatszą na rynku ofertę m.in. owoców cytrusowych, egzotycznych, suszonych oraz bakalii i orzechów.

To czwarty, uruchomiony, punkt handlowy sieci.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Starannie dobieramy nie tylko produkty, ale i kontrahentów. Gwarancję stałego zaopatrzenia w owoce z najwyższej półki dają nam doskonałe relacje z producentami. Wiele gatunków dostępnych jest tylko u nas - jak daktyle luksusowej odmiany king medjoul." - mówi Waldemar Bentkowski, jeden z właścicieli Frutti Art. „Nasze owoce muszą być świeże i doskonałej jakości - dlatego koncentrujemy się na małych ilościach, na bieżąco uzupełnianych. Wybieramy tylko doskonałe produkty - ponieważ kochamy owoce i cenimy naszych klientów" - dodaje.

Działająca na rynku od ponad 20 lat Frutti Art proponuje owoce i warzywa pochodzące od producentów o długoletniej tradycji sadowniczej i uprawowej, starannie dobranych pod względem jakości uprawy, m.in. z Polski, Włoch, Izraela czy Turcji. Doskonała znajomość rynku oraz relacje z producentami i sadownikami pozwalają dostarczać klientom owoce najlepszej jakości, niedostępne w sklepach samoobsługowych.

Stoisko Frutti Art zlokalizowane jest na parterze Bonarka City Center w Pasażu Bonarkowskim vis `a` vis BOK Auchan.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.

Firma Frutti Art powstała w 2009 r. z połączenia dwóch firm rodzinnych, które na rynku owoców i warzyw działają od 1985 r. Od początku specjalizująca się w handlu detalicznym i imporcie owoców oraz warzyw. Dzisiaj tworzy pierwszą w Polsce sieć Galerii Owoców w centrach handlowych, która oferuje klientom towar najwyższej jakości. Stoiska Frutti Art znajdują się w centrach handlowych: M1 Czeladź, Silesia City Center oraz CH 3 Stawy w Katowicach oraz Bonarka City Center w Krakowie. Więcej informacji: www.fruttiart.pl / profil na Facebook - Frutti Art.

Więcej informacji na: www.bonarkacitycenter.pl oraz www.Facebook.com/BonarkaCityCenterRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bonarka City Center
http://www.bonarkacitycenter.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »