Firma » Finanse

Generali i CUK z ubezpieczeniem na życie już od 32 złotych

Najpopularniejszą polisą ubezpieczeniową w Polsce jest OC pojazdu. Jest to jednocześnie polisa obowiązkowa. Polacy chronią swoje pojazdy a zapominają o ubezpieczeniu swojego życia. Warto to zmienić, zwłaszcza, że w czerwcu możemy zawrzeć polisę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ochrona życia swojego i najbliższych powinna być na pierwszym miejscu. Polacy jednak niechętnie kupują polisy na życie. Powodem może być obawa przed wysoką ceną składki. Dla osób, które rozważają taki krok, a obawiają się wysokich kosztów, atrakcyjna może okazać się propozycja od Generali. W cenie zaledwie 32 złotych możemy nabyć ubezpieczenie chroniące nas i naszych bliskich. Osoby, które zdecydują się na jej zakup docenią ochronę w niespodziewanych sytuacjach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu- „Polisa na życie przygotowana przez Generali jest bardzo atrakcyjna z wielu względów. Już za 32 złotych miesięcznie otrzymujemy bardzo szeroki pakiet ubezpieczenia. To zdecydowanie wyróżnia tę ofertę na tle innych. Polisa upoważnia do wypłaty świadczenia uposażonym w razie śmierci ubezpieczonego np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wypłacone świadczenie będzie realną pomocą w procesie leczenia, gotówkę można wykorzystać na rehabilitację czy wizyty u specjalistów. Dodatkowe wsparcie będzie również wypłacone w przypadku pobytu w szpitalu już od pierwszego dnia. W każdym wariancie ubezpieczenia do dyspozycji klientów jest usługa assistance. Obejmuje ona organizację pomocy medycznej oraz opieki nad pacjentami. Składki na polisę mogą być opłacane miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie, w zależności od preferencji. Co ważne, jest również możliwość zwiększenia sumy ubezpieczenia, w wybranych świadczeniach. Jest to dobry sposób, aby zapewnić sobie i najbliższym jeszcze większe wsparcie w trudnej sytuacji. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do zakresu ubezpieczenia, oferta przygotowana przez Generali jest niezwykle korzystna” – podsumowuje Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 30 czerwca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Generali, Proama i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały drugi kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »