Kultura, sztuka » Muzyka

Giełda Winyli w Atrium Kasztanowa

Giełda Winyli w Atrium Kasztanowa

20 października w Atrium Kasztanowa zapowiada się niezwykle muzycznie, a wszystko za sprawą Giełdy Winyli. W przedostatni piątek października pilskie centrum handlowe zaprasza wszystkich fanów czarnych krążków do poszerzenia kolekcji, wymiany poglądów i pasjonujących rozmów. Wśród wystawców swój udział zapowiedzieli topowi sprzedawcy płyt winylowych i CD z całej Polski.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Czarne krążki z roku na rok zyskują na popularności, a płyty CD to dla wielu osób sentymentalna podróż do młodzieńczych lat. Mimo postępu technologii, nic nie zastąpi przyjemności słuchania muzyki spod igły. Dla wszystkich melomanów Giełda Winyli w Atrium Kasztanowa będzie doskonałą okazją do poszerzenia swojej kolekcji o nowe jak i używane nośniki do odtwarzania muzyki. Najbliższe spotkanie miłośników muzyki analogowej i czarnych krążków, odbędzie się w pilskiej galerii 20 października, w godzinach od 12.00 do 20.00.

 

W wydarzeniu wezmą udział wystawcy liczący się w branży kolekcjonerów z całej Polski oraz z regionu. Klienci Atrium Kasztanowa będą mogli wybierać spośród winyli i płyt z nagraniami różnych nurtów muzycznych i  stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Wśród nich znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. W trakcie wydarzenia, na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt przed ich zakupem, a także skorzystać z możliwości ich mycia.

 

Giełda Winyli to miejsce, na którym z pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką. Nie zabraknie także niespodzianek. W trakcie piątkowego kiermaszu jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród w postaci płyt winylowych. Stoiska wystawowe rozlokowane zostaną na pasażu centrum i dostępne dla zwiedzających w godzinach 12.00-20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

- Niezmiernie nam miło, że ciesząca się dużą popularnością Giełda Winyli ponownie zagości w Atrium Kasztanowa. Swój udział zapowiedziało wielu sprzedawców, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego do zainteresowań oraz gustu. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją kolekcję płyt, nabyć nowe nagrania czy porozmawiać o muzyce. Płyta winylowa może stać się także wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby. Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i sympatyków czarnych krążków do odwiedzenia nas 20 października - mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor centrum handlowego Atrium Kasztanowa.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »