Rozrywka i wypoczynek » Święta

Gwiazdy wspierają Świąteczną Akcję Charytatywną Pasaży Tesco

Gwiazdy wspierają Świąteczną Akcję Charytatywną Pasaży Tesco
Zobacz więcej zdjęć »
W warszawskim Centrum Handlowym Gocław, w sobotę 9 grudnia miało miejsce charytatywne wydarzenie, w które włączyły się polskie gwiazdy: Paulina Krupińska, Mateusz Gessler, Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Natalia Siwiec i Agnieszka Kaczorowska. Akcja miała na celu wesprzeć Fundację Tesco.

Od godziny 12 wszyscy, którzy odwiedzili CH Gocław mogli wziąć udział w warsztatach ozdabiania pierniczków, w które zaangażowane były również zaproszone gwiazdy. Każdy przygotowany pierniczek równał się „złotówce” przekazanej Fundacji Tesco. W sumie zebrano 3000 zł na rzecz fundacji.

 

Przy okazji wyjątkowego okresu, jakim jest czas świąt Bożego Narodzenia, chcieliśmy zorganizować akcję, podczas której rodzinna zabawa i spotkania z gwiazdami łączą się z realnym pomaganiem. Przekazane pieniądze na rzecz Fundacji Tesco będą przeznaczone na finansowanie ferii zimowych dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Dzięki naszemu wsparciu, dzieciaki wyjadą na obóz zimowy pełen atrakcji, na który ich rodziny nie mogłyby sobie pozwolić. – mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

  Udział w akcji wzięło wiele osób, które oprócz okazji do dobrej zabawy w towarzystwie gwiazd,  miały również okazję zrobić coś dobrego dla podopiecznych fundacji Tesco. Najmłodsi licznie korzystali
z przygotowanych dla nich atrakcji  – konkursów, malowania buziek oraz spotkań ze Św. Mikołajem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.myrlak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 113008 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )