Rozrywka i wypoczynek » Gry

Jesienny Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź

Planszówki wracają do łask i oprócz tego, że bawią mają także wiele walorów edukacyjnych, ćwiczą umysł, budzą ducha rywalizacji oraz współdziałania i oczywiście wywołują wiele emocji.

Fanów tych popularnych gier czeka nie lada gratka. Już w najbliższy weekend (21 i 22 października) w Centrum Handlowym Port Łódź odbędzie się jesienna edycja Festiwalu Gier Planszowych przed salonem Empik.

Gra w planszówki to świetna okazja by spędzić wartościowy czas z rodziną,
a także pokazać najmłodszym, że rywalizować można nie tylko przed ekranem komputera czy telefonu komórkowego. Dobble, Dixit, Splendor, Monopoly, Scrabble - to tylko niektóre przykłady gier, w których będzie się można sprawdzić podczas weekendowego festiwalu w Porcie Łódź.


Miłośnicy gier planszowych będą mogli spróbować swoich sił w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 - 18:00 przed salonem Empik. Chętni będą mogli spotkać się z wydawcami i twórcami, którzy zaprezentują produkty dla graczy w każdym wieku i na różnych poziomach zainteresowania, a także przetestować ofertę gier rodzinnych. Na najmłodszych będą czekały atrakcje przygotowane specjalnie z myślą o nich, które pomogą w rozwoju ich zręczności oraz refleksu.
Organizatorzy wraz z wydawcami gier, którzy rozstawią swoje stanowiska przed salonem Empik w Porcie Łódź (Trefl, Egmont, Hasbro, FoxGames, Rebel, Nasza Księgarnia, Tactic, Portal Games) przygotowali ponadto liczne konkursy
z atrakcyjnymi nagrodami. Na odwiedzających Festiwal Gier Planszowych czekają także rabaty na wybrane pozycje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »