Motoryzacja » Samochody

Konica Minolta nowym Oficjalnym Partnerem Formuły BMW Europe

Konica Minolta nowym Oficjalnym Partnerem Formuły BMW Europe
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta zwiększa zaangażowanie w sponsoring imprez sportowych. Firma została właśnie Oficjalnym Partnerem Formuły BMW Europe - będzie wspierać młodych, utalentowanych kierowców rozpoczynających swoją karierę.

Konica Minolta została sponsorem Formuły BMW Europe począwszy od 7. i 8. rundy tej cieszącej się dużą popularnością serii wyścigów samochodowych dla młodych kierowców. Uczestniczy w niej 29 zawodników w wieku od 15 lat, pochodzących z 16 krajów. Pierwsze zawody sponsorowane przez Konica Minolta odbyły się w dniach 18 - 20 lipca 2008 r. na torze Hockenheim w Niemczech. Dzięki zaangażowaniu czołowego dostawcy kolorowych i  monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych, systemów produkcyjnych oraz rozwiązań usprawniających procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów, zdolni młodzi kierowcy otrzymają wsparcie u progu swojej kariery.

 „Cieszymy się, że Konica Minolta została nowym partnerem Formuły BMW Europe. Konica Minolta i Formuła BMW Europe doskonale do siebie pasują: lider branży i czołowa seria profesjonalnych wyścigów samochodowych dla juniorów" - mówi Mario Theissen, dyrektor BMW Motorsport. Z entuzjazmem o rozpoczętej współpracy wypowiada się także Carlos Baart, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Konica Minolta Business Solutions Europe: „Obydwie prestiżowe marki - Konica Minolta i BMW - kojarzą się z produktami wysokiej jakości o znakomitych parametrach. Formuła BMW Europe to rywalizacja, w której ważna jest szybkość, wytrzymałość, zaufanie i niezawodność - a więc dokładnie te same cechy, które posiadają nasze produkty".

W przyszłości zarówno na samochodach, jak i kombinezonach kierowców Formuły BMW Europe umieszczone będzie logo firmy Konica Minolta. Jako Oficjalny Partner serii wyścigów, Konica Minolta już teraz może zapraszać swoich partnerów biznesowych na spotkania w ramach Programu dla Gości Formuły BMW. W trakcie imprezy goście Konica Minolta mają wstęp nie tylko do Salonu Członkowskiego, ale także na padok. Tam mogą spotkać kierowców i zespoły Formuły BMW Europe oraz porozmawiać z pracownikami BMW Motorsport, a w ten sposób poznać kulisy organizacji wyścigów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »