Dom » Budownictwo

LEGI Polska na BUDMIE 2012

LEGI Polska na BUDMIE 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie ogrodzenia zabezpieczają nowo powstałe stadiony na Euro 2012? Na czym polega ich niezawodna konstrukcja? Aby poznać odpowiedzi na te pytania warto odwiedzić stoisko LEGI Polska na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA 2012 w Poznaniu w dniach 24 - 27 stycznia 2012 r.

W tym roku główną rolę odegrają prezentacje ogrodzeń Legi, które zabezpieczają: Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion Miejski w Poznaniu oraz PGE Arena Gdańsk. Nowopowstałe obiekty na EURO 2012 wyposażone zostały w nowoczesne systemy, o których jakości będzie się można przekonać odwiedzając nasze stoisko. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa inwestorzy aren sportowych postawili na jakość i solidność ogrodzeń Legi produkowanych w wałbrzyskiej fabryce.

Na stoisku Legi zaprezentowane zostaną również pozostałe wiodące produkty: jedyne w Polsce bramy przesuwne z napędem posiadającym certyfikat jakości ISO, bramy skrzydłowe, kraty proste i ozdobne, ogrodzenia i kosze gabionowe oraz rynkowe nowości.
Zapraszamy od 24 do 27 stycznia na Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA 2012, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań. Serdecznie zapraszamy do hali numer 4, stoisko 37.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »